Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Mezon

 • eSTAR 32″ HD LEDTV32S1T2
  # UHD 4K 32″ (81 cm) ekranas
  # Smart TV
  5,50 €/mėn.
  xx €/mėn.
  su 36 mėn. terminuota sutartimi
  Mokant iš karto 198 €
 • LG 49” UHD 4K Smart TV 49UN71003LB
  # UHD 4K 49″ (124 cm) ekranas
  # Smart TV
  10 €/mėn.
  xx €/mėn.
  su 36 mėn. terminuota sutartimi
  Mokant iš karto 360 €
 • Samsung 55″ 4K UE55TU7092UXXH
  # LED 4K 55″ (139 cm) ekranas
  # Smart TV
  12,50 €/mėn.
  xx €/mėn.
  su 36 mėn. terminuota sutartimi
  Mokant iš karto 450 €

# Pasiūlymas galioja privatiems klientams, užsisakantiems Mezon interneto planą su 24 mėn. interneto paslaugų sutartimi ir televizijos „Go3|Bitė“ planą „TV+Filmai“ arba „TV+Filmai+Sportas“ su 24 mėn. televizijos paslaugų sutartimi, už kuriuos yra taikomi atskiri mėnesio paslaugų mokesčiai.
# Klientai, pasinaudoję šiuo pasiūlymu sudaro dvi paslaugų sutartis – dėl interneto paslaugų su UAB „Mezon“, dėl „Go3|Bitė“ televizijos su UAB „Bitė Lietuva“. Televizorių išsimokėtinai parduoda UAB „Bitė Lietuva“.
# Interneto paslaugos teikiamos tik Lietuvoje, esant techninėms galimybėms.
# „Go3|Bitė“ televizijos paslaugos naudojimui reikalingas interneto ryšys.
# Atsisakius interneto ir/ar „Go3|Bitė“ televizijos paslaugų sutarties anksčiau laiko, prašysime grąžinti atsisakoma sutartimi suteiktas nuolaidas. Atsisakius tik vienos iš šių sutarčių kita sutartis lieka galioti pilna apimtimi. Atsisakius „Go3|Bitė“ televizijos paslaugų sutarties anksčiau laiko taip pat nutrūks ir televizoriaus įsigijimo sutartis, todėl prašysime sumokėti visas likusias įmokas už televizorių iš karto.
# Pasibaigus 24 mėn. sutarčių laikotarpiui, interneto paslaugoms ir „Go3|Bitė“ televizijai taikomos standartinės planų kainos.
# Pasiūlymo laikas yra ribotas. Visos kainos nurodytos su PVM.
Sužinok daugiau apie televizijąSužinok daugiau apie interneto planus

Bendrasias TV paslaugų teikimo sąlygas skaitykite čia >

Negali išsirinkti? Įrašyk savo kontaktus. Mes tau paskambinsime ir padėsime išsirinkti:

Užpildydamas šią formą sutinkate, kad UAB „Mezon“ susisiektų su jumis dėl šio „Go3|Bitė“ pasiūlymo. Taip pat, patvirtinate, kad susipažinote su privatumo politika. Sutikimas galios 3 mėn., jį galite atšaukti el. paštu info@mezon.lt.
NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.

Detalesnės informacijos apie paslaugas ir kainas teiraukis telefonu (8 5) 216 16 16, MEZON prekybos salonuose arba rašyk el. paštu info@mezon.lt.