Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Mezon

 • eSTAR 32″ HD LEDTV32S1T2
  # UHD 4K 32″ (81 cm) ekranas
  # Smart TV
  # F energijos efektyvumo klasė
  5,5 €/mėn.
  6,25 €/mėn.
  su 36 mėn. terminuota sutartimi
  Akcinė kaina 198 € Įprastinė kaina 225 €
 • Samsung 50″ 4K UE50TU7092UXXH
  # LED 4K 50″ (127 cm) ekranas
  # Smart TV
  # G energijos efektyvumo klasė
  11,00 €/mėn.
  12,00 €/mėn.
  su 36 mėn. terminuota sutartimi
  Akcinė kaina 396 € Įprastinė kaina 432 €
 • Samsung 55″ 4K UE55TU7092UXXH
  # LED 4K 55″ (139 cm) ekranas
  # Smart TV
  # G energijos efektyvumo klasė
  12,25 €/mėn.
  13,75 €/mėn.
  su 36 mėn. terminuota sutartimi
  Akcinė kaina 441 € Įprastinė kaina 495 €

# Pasiūlymas galioja privatiems klientams, užsisakantiems aukščiau nurodytus planus su 24 mėn. interneto paslaugų sutartimi ir 24 mėn. „Go3|Bitė“ televizijos paslaugų sutartimi su planu „TV+Filmai“ arba „TV+Filmai+Sportas“. # Klientai, pasinaudoję šiuo pasiūlymu sudaro dvi paslaugų sutartis – dėl interneto paslaugų su UAB „Mezon“, dėl „Go3|Bitė“ televizijos su UAB „Bitė Lietuva“. # Interneto paslaugos teikiamos tik Lietuvoje. „Mezon“ internetas teikiamas esant techninėms galimybėms. # Pasinaudok ypatinga galimybe iki 2021 m. liepos 20 d „discovery+” paketą žiūrėti be papildomo mokesčio. Pasibaigus nemokamam „discovery+“ išbandymo laikotarpiui šis paketas bus išjungiamas automatiškai. Vėliau prie turimo „Go3|BITĖ” plano papildomai užsisakius „discovery+” kainuos tik 2,99 Eur/mėn., o nuo 2021-06-01 pradėjus naudotis planu „TV+Filmai+Sportas” – „discovery+“ toliau bus teikiamas be papildomo mokesčio. Pasiūlymas galioja privatiems klientams, užsisakantiems TV planą su UAB „Bitė Lietuva“ televizijos paslaugų sutartimi ir esamiems „Go3|BITĖ” televizijos paslaugų klientams. # „Go3|Bitė“ televizijos paslaugos naudojimui reikalingas interneto ryšys. Paslaugos teikėjas UAB „Bitė Lietuva“, Žemaitės g. 15, LT-03504 Vilnius. # Atsisakius interneto ir/ar „Go3|Bitė“ televizijos paslaugų sutarties anksčiau laiko, prašysime grąžinti atsisakoma sutartimi suteiktas nuolaidas. Atsisakius tik vienos iš šių sutarčių kita sutartis lieka galioti pilna apimti. Jei sudarius paslaugų sutartį įsigysite įrangą, atsisakius paslaugų sutarties anksčiau laiko, nutrūks ir įrangos įsigijimo sutartis, todėl prašysime sumokėti visas likusias įmokas už įrangą iš karto, o ryšio įrangos nuomos atveju turėsite grąžinti nuomojamą įrangą. # Pasibaigus 24 mėn. sutarties laikotarpiui, interneto paslaugoms ir „Go3|Bitė“ televizijai taikomos standartinės planų kainos. # Pasiūlymo laikas yra ribotas. Visos kainos nurodytos su PVM. Sužinok daugiau apie televizijąSužinok daugiau apie interneto planus

Bendrasias TV paslaugų teikimo sąlygas skaitykite čia >

Negali išsirinkti? Įrašyk savo kontaktus. Mes tau paskambinsime ir padėsime išsirinkti:

Užpildydamas šią formą sutinkate, kad UAB „Mezon“ susisiektų su jumis dėl šio „Go3|Bitė“ pasiūlymo. Taip pat, patvirtinate, kad susipažinote su privatumo politika. Sutikimas galios 3 mėn., jį galite atšaukti el. paštu info@mezon.lt.
NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.

Detalesnės informacijos apie paslaugas ir kainas teiraukis telefonu (8 5) 216 16 16, MEZON prekybos salonuose arba rašyk el. paštu info@mezon.lt.