Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Televizija namams

Išsirink BITĖS televizijos namams Go3planą pagal savo norus!

iki 6 Mb/s 4G LTE namų internetas
  • Geriausias pasirinkimas filmų ir serialų gerbėjams
  • # Daugiau nei 35 TV kanalai# TV3, TV6 ir TV8 kanalai# 7 dienų TV įrašai# TV3 turinys anksčiau nei per TV# 2000+ filmų ir serialų# Geriausi filmų TV kanalai# Dokumentika# Turinys vaikams# „Paramount+” turinys
  • Pasiūlymo sąlygos
  • 11,99 €/mėn.televizijos plano kaina be sutarties termino
8,99 €/mėn.su 24 mėn. terminuota sutartimi
iki 15 Mb/s 4G LTE namų internetas
  • Populiariausi TV kanalai, daugybė filmų bei serialų ir išskirtinis turinys sporto mėgėjams
  • # Daugiau nei 50 TV kanalų# 7 dienų TV įrašai# TV3 turinys anksčiau nei per TV# 2000+ filmų ir serialų# Geriausi filmų TV kanalai# Dokumentika, turinys vaikams# TV3 sporto kanalai# Setanta Sports, NBA TV ir Fight Sports# Tuo pačiu metu vykstančių varžybų tiesioginės transliacijos# Geriausi momentai ir sporto dokumentika# „Paramount+” turinys!
  • + papildomas „discovery+” turinio paketas!
  • Pasiūlymo sąlygos
  • 14,99 €/mėn.televizijos plano kaina be sutarties termino
11,99 €/mėn. su 24 mėn. terminuota sutartimi

Paversk bet kurį televizorių išmaniuoju su TV priedėliu!
go3-tv-priedelis_geras
Priedėlio kaina galioja privatiems klientams, užsisakantiems TV planą „TV+Filmai” su 24 mėn. UAB „Bitė Lietuva“ televizijos paslaugų sutartimi. Atsisakius televizijos plano anksčiau nei baigsis 24 mėn. laikotarpis, nutrūks ir išsimokėjimo sutartis, todėl prašysime sumokėti visas likusias įmokas už įrangą iš karto. Tokiu atveju, taip pat prašysime grąžinti įrangai ir televizijos planui faktiškai suteiktas nuolaidas. Pasiūlymo laikas ir įrenginių skaičius riboti. Visos kainos nurodytos su PVM.

Kodėl BITĖS televizija namams?

TV3 Sporto
TV3 Filmų
3,9Iš viso per mėnesį
TV3 Combo
6,5Iš viso per mėnesį
Muzikos
2Iš viso per mėnesį
Muzikos
2Iš viso per mėnesį

TV kanalai

Informuojame, kad nuo 2022-02-25 nutraukiame „RTVi“, „Mir“, „CTC“, „Ohota&Rybalka“, „TVCi“ kanalų retransliaciją. Bei įjungiame užsienio informacinius kanalus „BBC World news“, „Euronews“, „Curent Time“ ir „1+1 International“ visiems savo „Go3|BITĖ“ klientams.

Paramount+kas tai?
Mėgaukis „Oskarų“ apdovanojimus laimėjusiais filmais, žinomais tarptautiniais TV šou bei serialais, populiariomis komedijomis bei humoro šou. Žiūrėk kur nori ir kada nori, bet kuriame savo išmaniajame įrenginyje.

Populiariausios  „Paramount +” turinys:
#„Oskaro“ apdovanojimus laimėję filmai
# Žinomi tarptautiniaisTV šou bei serialai
# Populiarios komedijos ir humoro šou
# Išskirtiniai realybės šou ir TV laidos jaunimui
# Mylimausias turinys įvairaus amžiaus vaikams ir šeimai
# Unikalūs šou Z kartai


„discovery+“ turinio paketą galite papildomai užsisakyti už 2,99 Eur/mėn. prie jau turimo BITĖS televizijos namams „Go3“ plano, už kurį taikomas atskiras mėnesio mokestis. Nuo 2021-06-01 pradėjus naudotis planu „TV+Filmai+Sportas“ „discovery+“ teikiamas be papildomo mokesčio. Pasiūlymas galioja privatiems klientams, užsisakantiems TV planą su UAB „Bitė Lietuva“ televizijos paslaugų sutartimi ir esamiems BITĖS televizijos namams „Go3” paslaugu klientams. „Go3“ paslaugos naudojimui reikalingas interneto ryšys. Kainos nurodytos su PVM. 

discovery +“ kas tai? 

Kad ir kas esi: aštrių pomėgių ieškotojas ar kriminalinių istorijų gerbėjas,  maisto gurmanas ar greičio mėgėjas, namų puoselėtojas ar gamtos mylėtojas – viską, kas įdomu ir aktualu tau rasi čia – papildomame turinio pakete „discovery+“. Žiūrėk kur nori ir kada nori, bet kuriame savo išmaniajame įrenginyje.

TV3 Sporto
TV3 Filmų
3,9Iš viso per mėnesį
TV3 Combo
6,5Iš viso per mėnesį
Muzikos
2Iš viso per mėnesį
Muzikos
2Iš viso per mėnesį

Populiariausios  „discovery +” rubrikos:

Discovery originalus turinys
Nuotykiai ir tyrinėjimas
# Laisvalaikio
# Tikri kriminalai
# Dokumentika
# Realybės šou

Populiariausias BITĖS televizijos namams Go3 turinys
Populiariausias turinys Go3|Bitė televizijoje

Kaip pradėti naudotis televizija namams Go3skirtinguose įrenginiuose?

Sužinok, kaip naudotis Go3| Bitė televizija Samsung televizoriuoseSužinok, kaip naudotis Go3| Bitė televizija LG televizoriuoseSužinok, kaip naudotis Go3| Bitė televizija Android TV televizoriuoseSužinok, kaip naudotis Go3| Bitė televizija "Android" ar "iOS" telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuoseSužinok, kaip naudotis Go3| Bitė televizija kompiuteriuoseSužinok, kaip naudotis Go3| Bitė televizija "Go3|Bitė" priedėliuose

Paslaugos teikėjas UAB „Bitė Lietuva“, Žemaitės g. 15, LT-03504 Vilnius.

Bendrasias TV paslaugų teikimo sąlygas skaitykite čia >

Negali išsirinkti? Įrašyk savo kontaktus. Mes tau paskambinsime ir padėsime išsirinkti:


Užpildydamas šią formą sutinkate, kad UAB „Mezon“ susisiektų su jumis dėl šio „Go3|Bitė“ pasiūlymo. Taip pat, patvirtinate, kad susipažinote su privatumo politika. Sutikimas galios 3 mėn., jį galite atšaukti el. paštu info@mezon.lt.

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.


Detalesnės informacijos apie paslaugas ir kainas teiraukis telefonu (8 5) 216 16 16, MEZON prekybos salonuose arba rašyk el. paštu info@mezon.lt.