fbpx
 
Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Informacija dėl programinės įrangos atnaujinimo

geltonas

Informuojame, kad išleidome Mezon išmaniosios televizijos programinės įrangos atnaujinimą. Atnaujinus programinę įrangą imtuvuose galėsite naudotis naujais funkcionalumais, patobulinimais su kuriais kviečiame Jus susipažinti.

# GREITESNIS, IŠSAMESNIS IR PATOGESNIS EPG

redepg688742

Atnaujinus TV imtuvų programinę įrangą galėsite mėgautis ženkliai greitesniu elektroninio programų gido (EPG) užsikrovimu, kuris leis įjungus imtuvą greičiau pradėti žiūrėti norima laidą ar filmą.

Prie laidų ar serialų pavadinimų nurodyti sezonai ir epizodai (pvz. S:5, E:8, kur “S” reiškia – sezoną, o “E” – sezono seriją), padės Jums greičiau surasti mėgstamų serialų, filmukų ar laidų serijas. Šį patobulinimą ypač įvertins klientai mėgstantys žiūrėti vaikiškus kanalus, ar serialus.

 

# VAIKŲ ERDVĖ – NAUJAS IR NEMOKAMAS FUNKCIONALUMAS

Norite, kad vaikams prieinami būtų ne visi televizijos kanalai? Pasinaudokite nauja ir nemokama MEZON išmaniosios televizijos funkcija “Vaikų erdvė” ir išrinkite TV kanalus kurios norite leisti žiūrėti savo vaikams. Įjungus „Vaikų erdvę“ vaikai galės žiūrėti tik kanalus esančius „Vaikų erdvėje“, o norint iš jos išeiti reikės įvesti PIN kodą, kurį žinote Jūs – tėveliai. Daugiau apie “Vaikų erdvę” ir jos valdymą skaitykite čia.

Untitled2488742Atkreipiame Jūsų dėmesįkad naudojantis PIN kodu Mezon išmaniojoje televizijoje galima užsakyti papildomus TV kanalų rinkinius tiesiog televizoriaus ekrane, todėl rekomenduojame PIN kodo vaikams neatskleisti. Vaikai žinodami PIN kodą gali užsakyti papildomai apmokestinamus TV kanalų rinkinius. Jeigu naudojate standartinį PIN kodą rekomenduojame jį pasikeisti. Kaip tai padaryti sužinosite čia. O daugiau apie papildomų TV kanalų rinkinių užsakymą/atsisakymą pulteliu televizoriaus ekrane galite sužinoti čia.

# DAUGIAU TV KANALŲ GRUPIŲ

Naujoje programinės įrangos versijoje Jūsų lauks net į 6 grupes (Visi, Mano, Vaikų, Filmų/Serialų, Sporto, Muzikiniai) suskirstyti TV kanalai – tai leis Jums greičiau pasiekti ir įsijungti norimo pobūdžio kanalus.

Mano ir Vaikų kanalų grupės valdomos Jūsų t. y. į šias grupes galite įsikelti savo mėgstamus TV kanalus, keisti kanalų eiliškumą, iš Mano ar Vaikų kanalų grupių pašalinti kanalus.

Daugiau apie kanalų grupes ir jų valdymą skaitykite čia.

# YOUTUBE FILMUKŲ PERDAVIMAS IŠ IŠMANIOJO TELEFONO AR PLANŠETINIO KOMPIUTERIO

Norėdami žiūrėti „Youtube“ video filmukus ar muzikinius klipus savo televizoriuje prijunkite savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį prie TV imtuvo. Įrenginių sujungimo instrukciją rasite čia.

# PASIKEITĘS PAGRINDINIS MENIU

Pagrindiniame meniu rasite „Vaikų erdvės“ mygtuką, o savo mėgstamų radijų stočių ieškokite „Media“ skiltyje.

red2kopija4151190

 

 

 

 

# KAIP ATNAUJINTI PROGRAMINĘ ĮRANGĄ TV IMTUVE?

red30162388Jums įjungus ar perkrovus imtuvą, ekrane atsiras pranešimas „Nauja PĮ versija, atnaujinti?“. Pasirinkite „Atnaujinti“, sekite instrukcijas ekrane ir palaukite kol imtuve bus atnaujinta programinė įranga.

Baigus atnaujinimą imtuvas persikraus.

SVARBU: Neišjunkite imtuvo kol nėra baigta programinės įrangos atnaujinimo procedūra.