fbpx
 
Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Vaizdo stebėjimo paslauga

Su telecentro vaizdo stebėjimo paslauga rūpinkitės savo namais, kad ir kur bebūtumėte. Net kai jus skiria šimtai kilometrų, jūsų namai ir namiškiai – visada jūsų akiratyje.

kamera

Kodėl Telecentro vaizdo stebėjimo paslauga yra aktuali Jums?
Visada žinokite, kas vyksta, ir jauskitės ramūs. Prisijunkite ir stebėkite, kas vyksta Jūsų namuose ar šalia jų, per savo išmanųjį telefoną ar planšetinį kompiuterį.
Niekada nepraleiskite svarbių akimirkų.
Matykite viską aiškiai ir ryškiai, namuose ir lauke. Telecentro vaizdo stebėjimo sprendimai, skirti naudoti įvairiomis aplinkos sąlygomis, užtikrina aukštos kokybės vaizdą.

Telecentro siūlomas vaizdo paslaugos sprendimas:

Vaizdo stebėjimo kamera Interneto paslauga ir statinis IP adresas Įrangos įdiegimas ir aptarnavimas
kameros statinis-ip paskutinis

Optimali vaizdo stebėjimo sistema priklauso nuo individualių veiksnių, pvz., namo dydžio, vaizdo aprėpties zonos, montavimo sudėtingumo, vaizdo stebėjimo kamerų kiekio. Pilna įrangos, montavimo ir aptarnavimo kaina kiekvienu atveju gali skirtis, todėl ji apskaičiuojama išsiaiškinus jūsų poreikius.

 

Įrašykite savo kontaktus ir gaukite pasiūlymą:

Užpildydami šią formą sutinkate gauti MEZON pasiūlymus ir išsakyti nuomonę apie MEZON paslaugas. Sutikimas galios 3 mėn., jį galite atšaukti el. paštu info@mezon.lt.

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.
Detalesnės informacijos apie paslaugas teiraukitės telefonu (8 5) 216 16 16, MEZON prekybos salonuose arba rašykite el. paštu info@mezon.lt.