Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Svetainės priegloba

svetaines_talp

UŽSISAKIUS SVETAINIŲ PRIEGLOBOS PASLAUGĄ, SUTEIKSIME JUMS VALDYMO SKYDĄ, KURIAME GALĖSITE ADMINISTRUOTI TURIMŲ DOMENŲ DNS ĮRAŠUS, SVETAINES, DUOMENŲ BAZES, EL. PAŠTUS IR VISŲ JŲ PRISIJUNGIMO DUOMENIS.

Priklausomai nuo svetainių prieglobos plano, suteiktą talpą galite paskirstyti pagal savo poreikius svetainėms, duomenų bazėms, el. paštui ar failų talpinimui per FTP. Taip pat galėsite kurti atsargines kopijas, panaudodami turimą laisvą vietą serveryje.

Domeno vardo ir serverio palaikymo kaštai yra minimalūs, lyginant su reklamos kaštais kitose informacinėse priemonėse.

 PASLAUGOS PRIVALUMAI:
 •  Sutaupysite lėšas reklamai;
 •  Turėsite unikalų Jūsų veiklos svetainės vardą internete;
 •  Pagerinsite Jūsų įmonės įvaizdį rinkoje;
 •  Uždirbsite iš reklamos;
 •  Galėsite kurti ir nevaržomai naudotis el. pašto dėžutėmis;
 •  Užtikrinsime Jums apsaugą nuo virusų ir brukalo.
PASLAUGOS PARAMETRAI:
 •  PHP palaikymas;
 •  MySQL;
 •  Zend Optimizer;
 •  Prieiga per FTP;
 •  Webmail el. paštas (https://webmail.erdves.lt)/POP3/IMAP/SMTP;
 •  Detali tinklalapio lankomumo statistika;
 •  Rezervinės kopijos kiekvieną dieną;
 •  Galimybė atstatyti mėnesio senumo duomenis (svetainė ir duomenų bazė);
 •  Serverio būklės stebėjimas visą parą.

Didėjant informacijos poreikiui, interneto vardo (domeno) registracija bei svetainės palaikymas tampa ne prabanga, o būtinybe. Todėl, norint deramai reprezentuoti savo įmonės vardą ar prekių grupę, tikslinga įregistruoti domeną. Taip savo įmonei užtikrinsite profesionalesnį įvaizdį rinkoje, suteiksite naudingos ir svarbios informacijos interneto vartotojams.

Užregistruoti savo įmonės arba prekių vardą Lietuvos DNS serveriuose galite pasirinkę interneto vardo (domeno) registravimo paslaugą. Jūsų interneto svetainė turės nuolatinį unikalų ir nekeičiamą interneto adresą, kuris bus pasiekiamas visiems interneto vartotojams (pvz. www.imonespavadinimas.lt).

Ar Jūsų norimas interneto svetainės vardas yra galimas, galite patikrinti šiuo adresu https://whois.domaintools.com/. Interneto vardo (domeno) registravimo paslauga teikiama tik Telecentro klientams, besinaudojantiems ar užsakantiems svetainės talpinimo paslaugą.


Kodėl verta užsisakyti šią paslaugą?

Interneto vardo (domeno) registracija bei svetainės palaikymas yra kiekvienos įmonės būtinybė. Todėl reprezentuojant savo įmonės vardą ar prekių grupę tikslinga įregistruoti nuosavą domeną.
Tinkamai pasirinkę domeno vardą, savo įmonei užtikrinsite profesionalesnį įvaizdį rinkoje, suteiksite naudingos ir svarbios informacijos interneto vartotojams.
Domeno vardo ir serverio palaikymo kaštai yra minimalūs, lyginant su reklamos kaštais kitose informacinėse priemonėse.

Kelių lygių domenai.

Adresų sritys kuriamos pagal hierarchinę schemą: pirmojo (aukščiausia), antrojo (subsritis, angl. subdomen), trečiojo lygio ir t.t. Adresų srities simbolinis pavadinimas sudaromas nuo žemiausiojo iki aukščiausiojo lygio, skiriant juos taškais, pvz.: parduotuve.mezon.lt (kur “lt” – pirmojo, “mezon” – antrojo, “parduotuve” – trečiojo lygio adresų sritis).

Internetinio vardo (domeno) registravimo paslaugos specifikacija.

Naujų domenų registravimas atliekamas per Telecentrą. Registruojant naują domeną būtina nurodyti įmonės pavadinimą (juridiniams klientams), vardą, pavardę, adresą, miestą, telefoną, el. paštą.

Interneto vardo (domeno) registravimo paslauga teikiama tik Telecentro klientams, besinaudojantiems ar užsakantiems Svetainės talpinimo (hostingo) paslaugą.

Svetainių prieglobos (hostingo) paslaugos specifikacija. 

Norint naudotis svetainių prieglobos paslauga, būtina įsigyti bent vieną domeno vardą arba panaudoti jau turimą. Domeno vardas reikalingas registruojant naują vartotoją prie svetainių prieglobos valdymo skydo.

Svetainės prieglobos (hostingo) ir interneto vardo (domeno) registravimo paslaugos apima adresų srities palaikymą, užtikrinant nepertraukiamą jos veikimą ir slaptažodžių prie valdymo skydo paslaugos gavėjui suteikimą bei pakeitimą.

Paslaugos neapima:
Paslaugų gavėjo informacijos ir duomenų perkėlimo, tvarkymo, interneto svetainės struktūros ar dizaino sukūrimo, pakeitimo ir bet kokių kitų su adresų srityje talpinamų duomenų turiniu susijusių paslaugų.
Trečio lygio adresų srities keitimo paslaugos teikimo metu. Klientas turi galimybę tai administruoti per valdymo skydą.
Paslaugų gavėjo adresų srityje talpinamos informacijos ir duomenų apsaugos nuo jų praradimo, pakeitimo ar trečiųjų šalių poveikio.
Paslaugų gavėjo adresų srityje talpinamos informacijos ir duomenų atsarginių kopijų darymo ir atstatymo. Klientas pats turi galimybę valdyti atsarginių kopijų kūrimą su įrankiu, esančiu valdymo panelėje. Atsarginių kopijų užimama disko vieta įskaičiuojama į visą kliento turimą talpą.

 
Svetainės talpinimo planai bei įkainiai:
Planas A (Mini) B (Eko) C (Universal) D (PRO)
Disko vieta 1 GB 2 GB 5 GB 10 GB
Duomenų srautas neribojamas neribojamas neribojamas neribojamas
El. pašto dėžutės, vnt. 5 neribojama neribojama neribojama
Duomenų bazės, vnt. 1 neribojamas neribojamas neribojamas
Multi – domain hostingas + + +
FTP prisijungimų skaičius 1 neribojamas neribojamas neribojamas
Rezervinės kopijos + + + +
Nemokamos programos (Joomla, Drupal, WordPress, Gallery ir kt.) + + + +
Web statistika ir jos valdymas + + + +
SPAM filtravimas + + + +
Apsauga nuo virusų + + + +
Mėnesinis mokestis, be PVM 1,45 € 2,90 € 4,34 € 5,79 € 
Papildomos paslaugos
Papildomo disko vieta 100 MB – 0,29 €/mėn.
Reversas 1,45 € vienkartinis mokestis
Papildomi IT specialisto darbai 28,96 €/val.

Įrašykite savo kontaktus ir gaukite pasiūlymą:

Užpildydami šią formą sutinkate gauti MEZON pasiūlymus ir išsakyti nuomonę apie MEZON paslaugas. Sutikimas galios 3 mėn., jį galite atšaukti el. paštu info@mezon.lt.

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.
Detalesnės informacijos apie paslaugas teiraukitės telefonu (8 5) 216 16 16, MEZON prekybos salonuose arba rašykite el. paštu info@mezon.lt.