Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

5G namų internetas Jonavoje

Kas yra 5G internetas?
5G tai penktos kartos technologija, kuri užtikrina didelę interneto spartą, mažą delsą, didelę tinklo talpą, kurios dėka 5G internetu galima naudotis daugybėje įrenginių. Ši nauja technologija tavo mieste užtikrins gerą ir patikimą ryšį namų internetui. Jonava yra pirmasis pilnai komerciniu 5G ryšiu padengtas miestas Lietuvoje.
Kodėl naudinga turėti 5G internetą?
  • # Greitas ir stabilus internetas vid. 500-600 Mb/s.
  • # Visiems namų įrenginiams
  • # Neriboti GB
  • # Kokybiškas ryšys
Sužinok daugiau apie pasiūlymą ir užsisakyk!

Pasiūlymas galioja privatiems klientams, užsisakantiems interneto planą „5G namų internetas“ ir „Go3|BITĖ“ televizijos planą „TV+Filmai“ su 24 mėn. paslaugų sutartimis. Interneto paslaugos gali būti užsakomos atskirai. Pasibaigus 24 mėn. sutarties laikotarpiui interneto planui taikomas 29 €/mėn. mokestis. Televizijos planui „TV+Filmai“ suteikiama 100 proc. nuolaida plano mėnesio mokesčiui pirmus 12 mėnesių, jiems praėjus planui bus taikoma standartinė kaina – 9,99 €/mėn. SIM kortelės vienkartinis mokestis su nuolaida yra 0,01€, o interneto paslaugos aktyvavimo mokesčiui (8,90 €) taikoma 100% nuolaida. „Mezon“ 5G interneto paslaugos teikiamos tik Jonavos mieste. 5G interneto naudojimosi sąlygos priklauso nuo atstumo iki bazinės stoties, geografinių ir urbanistinių vietos ypatumų, vartotojų skaičiaus. Interneto paslaugų teikėjas UAB „Mezon“, „Go3|BITĖ“ paslaugos teikėjas UAB „Bitė Lietuva“. Atsisakius interneto ir/ar „Go3|Bitė“ televizijos paslaugų sutarties anksčiau laiko, prašysime grąžinti atsisakoma sutartimi suteiktas nuolaidas. Pasiūlymo laikas ribotas. Visos kainos nurodytos su PVM.

5G įrangos naudojimo instrukcijas, tvarkykles ir technines specifikacijas rasite čia (informacija lietuvių kalba – nuo 7 psl.).
Tavo patogumui – užsisakyk 5G namų internetą tel. (8 5) 216 16 16 arba Jonavoje čia:

PC MAXIMA Plento g. 3 Darbo laikas: 10:00-20:00

Sužinok daugiau apie televizijąSužinok daugiau apie interneto planus

Bendrasias „Go3|BITĖ“ TV paslaugų teikimo sąlygas skaitykite čia >

Negali išsirinkti? Įrašyk savo kontaktus. Mes tau paskambinsime ir padėsime išsirinkti:

Užpildydamas šią formą sutinkate, kad UAB „Mezon“ susisiektų su jumis dėl šio pasiūlymo. Taip pat, patvirtinate, kad susipažinote su privatumo politika. Sutikimas galios 3 mėn., jį galite atšaukti el. paštu info@mezon.lt.
NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.

 
Detalesnės informacijos apie paslaugas ir kainas teiraukis telefonu (8 5) 216 16 16, MEZON prekybos salonuose arba rašyk el. paštu info@mezon.lt.