fbpx
 
Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Vidaus kamera

# Belaidė vidaus kamera su naktiniu matymu ir programėle

Tai bevielio ryšio Full HD vidaus kamera su naktiniu matymu ir galimybe pasukti kamerą 360 laipsnių kampu. Kameros platus apsisukimo kampas su išmaniąja judesio fiksavimo sistema leis stebėti visą kambarį iškart, netgi tamsiuoju paros matu. Sukurta lengvo pajungimo funkcija, per išmaniąją EZVIZ programėlę, nuskaitant QR kodą leis lengvai prijungti kamera prie Interneto per WiFi, o išmaniosios EZVIZ  programėlės pagalba galėsite ne tik stebėti, kas vyksta patalpoje, bet ir bendrauti su artimaisiais, kadangi kameroje įtaisytas garsiakalbis ir mikrofonas leis ne tik girdėti garsą, bet ir perduoti garsą per garsiakalbį.

 

 

 

c6t-product1

# HD vaizdas. 1/3 colių CMOS sensorius suteikia galimybę išgauti ryškesnį ir aiškesnį Full HD (1080p) raiškos vaizdą.

# WiFi ir LAN sąsajos. Kameros pajungimas per belaidį tinklą, tiek per kompiuterinį laidinį tinklą.

# Apsaugos scenarijai. APP programėlė pritaikyta valdyti visą EZVIZ įrangą nuotoliniu būdu ir kurti apsaugos scenarijus tarp skirtingo tipo EZVIZ įrangos.

# Naktinis režimas10 metrų atstumo naktinis matymas – stebėkite savo namus ir tada, kai šviesos užgęsta. Infraraudonųjų spindulių LED padeda gauti puikią vaizdo kokybę uždarose patalpose (iki 10m.).

# Nuotolinė prieiga. App programėlė išmaniajame telefone leidžia stebėti vaizdą iš bet kurios pasaulio vietos prisijungus prie interneto.

# Rotacinė padėtis. App programėlės pagalba galite sukinėti kameros kupolą iki 340 laipsnių horizontaliai ir iki 90 laipsnių vertikaliai kampu. Yra automatinis judesio sekimas (Auto-tracking).

# Judesio ir garso įspėjimai. Kamera automatiškai gali atsiųsti įspėjimą į išmanųjį telefoną, kai aptinkamas judėjimas arba garsas.

# Įrašų saugykla. SD kortelės lizdas palaiko iki 128GB talpos saugyklą, kuri leidžia Jums išsaugoti nuotraukas ir vaizdo įrašus.

# Konferencija. Kameroje įtaisytas garsiakalbis ir mikrofonas leis ne tik girdėti garsą, bet ir perduoti garsą per garsiakalbį. Bendraukite su artimaisiais, su savo keturkojais draugais ar nuvykite šalin nepageidaujamą svečią.

Įrenginio kaina mokant iš karto 117,60 €

Įrašykite savo kontaktus ir gaukite pasiūlymą:

Užpildydami šią formą sutinkate gauti MEZON pasiūlymus ir išsakyti nuomonę apie MEZON paslaugas. Sutikimas galios 3 mėn., jį galite atšaukti el. paštu info@mezon.lt.

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.
Detalesnės informacijos apie paslaugas ir kainas teiraukitės telefonu (8 5) 216 16 16, MEZON prekybos salonuose arba rašykite el. paštu info@mezon.lt.