fbpx
 
Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Lauko kamera

# Belaidė lauko apsaugos kamera su naktiniu matymu ir programėle

Tai bevielio ryšio HD lauko kamera su naktiniu matymu. Kamerai suteiktas IP66 sertifikatas užtikrina kameros atsparumą vandeniui ir dulkėms, o išorinės WiFi antenos leidžia kamerą pajungti WiFi ryšiu lauko sąlygomis. Išmaniosios EZVIZ  programėlės pagalba galėsite ne tik stebėti vaizdą, bet ir girdėti ir perduoti garsą, prijungę kamerą prie Interneto WiFi ar laidiniu būdu. Kameroje įtaisytas garsiakalbis su šviesios diodais suteikia kamerai galimybę įjungti signalizaciją, kai tik bus užfiksuotas judesys, o įspėjamasis pranešimas Jums išsiunčiamas į išmaniąją EZVIZ programėlę.

 

 

 

HuskyAir-product1-1

 

# HD vaizdas. 1/2.7 colių CMOS sensorius suteikia galimybę išgauti ryškesnį ir aiškesnį HD raiškos vaizdą.

# WiFi ir LAN sąsajos. Kameros pajungimas per belaidį tinklą, tiek per kompiuterinį laidinį tinklą.

# Apsaugos scenarijai. APP programėlė pritaikyta valdyti visą EZVIZ įrangą nuotoliniu būdu ir kurti apsaugos scenarijus tarp skirtingo tipo EZVIZ įrangos.

# Naktinis režimas. Infraraudonųjų spindulių LED padeda gauti puikią vaizdo kokybę tamsiu paros metu (iki 30m.).

# Nuotolinė prieiga. APP programėlė išmaniajame telefone leidžia stebėti vaizdą iš bet kurios pasaulio vietos prisijungus prie interneto.

# Judesio, šviesos ir garso įspėjimai. Kamera automatiškai gali atsiųsti įspėjimą į išmanųjį telefoną, kai aptinkamas judėjimas arba garsas. Tai pat įjungti integruotą sireną ir šviesos indikacijas.

# Atsparumo standartas IP66. Pilnai apsaugo nuo gamtinių lauko sąlygų.

# Įrašų saugykla. SD kortelės lizdas palaiko iki 128GB talpos saugyklą, kuri leidžia Jums išsaugoti nuotraukas ir vaizdo įrašus.

Standartinė kaina 117,60 €

Įrašykite savo kontaktus ir gaukite pasiūlymą:

Užpildydami šią formą sutinkate gauti MEZON pasiūlymus ir išsakyti nuomonę apie MEZON paslaugas. Sutikimas galios 3 mėn., jį galite atšaukti el. paštu info@mezon.lt.

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.
Detalesnės informacijos apie paslaugas ir kainas teiraukitės telefonu (8 5) 216 16 16, MEZON prekybos salonuose arba rašykite el. paštu info@mezon.lt.