Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

KAS YRA „VAIKŲ ERDVĖ“?

Paskelbta 2020-05-29

Tai nauja ir nemokama funkcija MEZON išmaniojoje televizijoje. Naudodamiesi šia, pagrindiniame meniu randama, funkcija tėveliai gali išrinkti TV kanalus, kuriuos nori leisti žiūrėti savo vaikams.

IPTV_1

 

 

 

Pagrindinis Mezon išmaniosios televizijos meniu

Įėjus į „Vaikų erdvę“ pasikeičia pagrindinis meniu (tampa oranžinis) ir įjungiama Vaikų kanalų grupė, į kurią yra sudėti visi vaikiški TV kanalai, įskaitant ir papildomus TV rinkiniuose, esančius vaikiškus TV kanalus, kuriuos galima užsakyti už papildomą mokestį.

iptv_2

Pagrindinis Mezon išmaniosios televizijos meniu esant „Vaikų erdvėje“

Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad naudojant PIN kodą Mezon išmaniojoje televizijoje galima užsakyti papildomus TV kanalų rinkinius tiesiog televizoriaus ekrane, todėl rekomenduojame PIN kodo vaikams neatskleisti. Vaikai žinodami PIN kodą gali užsakyti papildomai apmokestinamus TV kanalų rinkinius. Jeigu naudojate standartinį PIN kodą – rekomenduojame jį pasikeisti. Kaip tai padaryti sužinosite čia. Daugiau apie papildomų TV kanalų rinkinių užsakymą/atsisakymą pulteliu televizoriaus ekrane galite sužinoti čia.

Vaikų kanalų grupę jus galite modifikuoti t. y.: pridėti į šią grupę vaikų mėgstamus TV kanalus, išimti iš jos TV kanalus, kurių nenorite leisti žiūrėti savo vaikams, keisti Vaikų kanalų grupėje esančių kanalų eilės tvarką. Daugiau informacijos apie kanalų grupes skaitykite čia, o apie tai, kaip pridėti/pašalinti TV kanalus į/iš Vaikų kanalų grupės ar keisti kanalų eiliškumą Vaikų kanalų grupėje skaitykite čia.

Įjungus „Vaikų erdvę“ vaikai galės žiūrėti tik kanalus, esančius „Vaikų erdvėje“, o norint iš jos išeiti reikės įvesti PIN kodą, kurį žinote Jūs – tėveliai. Norėdami išeiti iš „Vaikų erdvės“ pagrindiniame meniu spauskite mygtuką „Atgal“. Jums įeinant į „Vaikų erdvę“ pirmą kartą bus prašoma įvesti PIN kodą ir prašoma pasirinkti ar visada išeinant iš „Vaikų erdvės“ prašyti PIN kodo.

iptv_3

Sprendimą reikalauti ar ne PIN kodo išeinant iš „Vaikų erdvės“ galite pakeisti nuėję į nustatymus. Kaip įjungti/išjungti prašymą įvesti PIN kodą išeinant iš „Vaikų erdvės“ rasite čia.