Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

KAIP ĮJUNGTI/IŠJUNGTI PIN KODO PRAŠYMĄ IŠEINANT IŠ „VAIKŲ ERDVĖS“, UŽRAKINTI/LEISTI IŠ„VAIKŲ ERDVĖS“ PATEKTI ĮNUSTATYMUS, KANALŲ TVARKYKLĘ?

Paskelbta 2020-05-29

Norėdami įjungti/išjungti PIN kodo prašymą išeinant iš „Vaikų erdvės“ TV imtuvo nuotolinio valdymo pultelyje – spustelėkite mygtuką <Tools>. Atsivėrusiame meniu pasirinkite Sistemos nustatymai > Sistema > Vaikų erdvė > Klausti PIN kodo išeinant.

iptv_9

Simboliai ir jų reikšmės:

Šioje meniu vietoje galite keisti ir kitus „Vaikų erdvės“ nustatymus: užrakinti  uzrakinti arba leisti leisti  iš „Vaikų erdvės“ pasiekti ir keisti nustatymus (eilutė „Užrakinti nustatymus“) ir kanalų tvarkyklę (eilutė „Užrakinti kanalų tvarkyklę“), kurioje galima pridėti/pašalinti kanalus į/iš Vaikų/Mano kanalų grupes.

Pasirinkus „tstatyti šių nustatymų numatytąsias reikšmes“ – visi 3 parametrai bus pakeisti į „TAIP“ (numatytosios reikšmės) ir pirmą kartą po šio veiksmo įeinant į „Vaikų erdvę“ bus prašoma pasirinkti ar išeinant iš „Vaikų erdvės“ prašyti PIN kodo. Rekomenduojame atlikus šį veiksmą įeiti į „Vaikų erdvę“ ir pasirinkti prašyti ar ne PIN kodo išeinant.