Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

D U K

– INTERNETAS

LTE ĮRANGOS NAUDOJIMO REKOMENDACIJOS

LTE įrangos naudojimo rekomendacijas rasite čia.

KAIP VEIKIA MEZON INTERNETAS?

MEZON – tai spartus, neribotų gigabaitų internetas, veikiantis LTE 4G technologijos pagrindu.

Internetas mieste ir namuose.  LTE 4G tinklo teritorija yra suskirstoma į daug persidengiančių ryšio zonų (celių) ir kiekviena ryšio zona užtikrina MEZON interneto ryšį tam tikroje teritorijoje esančiuose pastatuose ir už jų ribų. Ryšio zonos tarpusavyje persidengia ir tokiu būdu sudaro interneto aprėpties zoną, apimančią plačią teritoriją.

KAIP APSAUGOTI KOMPIUTERĮ NUO ĮSILAUŽIMŲ?

Jeigu namuose naudojatės belaidžiu maršrutizatoriumi, savo bevielio ryšio tinklą reikia apsaugoti slaptažodžiu. Jei tinklas neapsaugotas, į jūsų tinklą gali bandyti jungtis iš išorės ar kaip nors pakenkti. Pasikeisti slaptažodį ir atlikti visus reikalingus nustatymus galite prisijungę prie maršrutizatoriaus  bei naudojantis  turimos įrangos instrukcija.

Taip pat reikia kompiuteryje paleisti ugniasienės programą, jei ji buvo išjungta. Ugniasienė padeda apsisaugoti nuo įsilaužimų naršant internete.

Jeigu nežinote, kaip apsaugoti savo belaidžio ryšio tinklą ar įjungti ugniasienę, kreipkitės į IT specialistą.

KAIP IŠVALYTI IR APSAUGOTI KOMPIUTERĮ NUO VIRUSŲ?

Rekomenduojame naudoti naujausias licencijuotas OS versijas, pasirūpinti kad veiktų antivirusinė programa. Norint  turėti didesnį apsaugos lygį, visada galima naudoti mokamas  specializuotų gamintojų antivirusines programas.

Jeigu pastebėjote, kad kompiuteris dirba lėčiau, atsidarinėja visai ne tie interneto puslapiai, kuriuos norite atidaryti, programos savarankiškai užsidaro ar atsidaro, yra didelė tikimybė, kad kompiuteryje yra virusas ar net keletas jų. Vadovaudamiesi žemiau pateikta informacija, pašalinkite virusus iš kompiuterio ir patikrinkite jo saugumo nustatymus:

 • atsisiųskite naudojamos operacinės sistemos (OS) atnaujinimus. Jei naudojatės Windows tipo OS: https://www.update.microsoft.com/. Jei naudojatės UNIX, MAC ar kitokią OS, skaitykite jos OS aprašymus,
 • naudojantis bet kuriuo įrenginiu ir kilus problemai, geriausia kreiptis į gamintoją. Pvz., jei naudojatės Microsoft Windows operacine sistema, kilus problemoms galite kreiptis į Microsoft pagalbos centrą: https://support.microsoft.com/. Kiekvienas gamintojas turi savo pagalbos centrą (dažniausiai gamintojo oficialioje svetainėje būna „support“ skiltis)

Jei nepavyko problemos išspręsti patiems, kreipkitės į IT specialistą.

NUO KO PRIKLAUSO MEZON INTERNETO SPARTA?

Nuo įrangos, kuria naudojatės, ryšio zonos, kurioje tuo metu esate, atstumo nuo modemo ar telefono iki mobiliojo ryšio bazinės stoties (antenos) bei prie vienos bazinės stoties prisijungusių vartotojų skaičiaus. Jei esate patalpose, svarbu ir pastatų konstrukcijos – sienų storis, stogo danga. Todėl rūsyje arba pastate su itin storomis sienomis (pvz., senamiesčiuose), ryšio signalas gali būti silpnas.

KAS YRA MEZON INTERNETAS?

MEZON – tai internetas, suteikiantis laisvę naršyti, atrasti, pažinti ir dalintis juo. Namuose, biure ar už jo ribų MEZON: taps jūsų nepamainomu draugu. Naudokitės kokybišku interneto ryšiu visame MEZON ryšio tinkle.

KAIP UŽSISAKYTI MEZON INTERNETĄ?

Tapti MEZON klientu itin paprasta ir lengva. Neribotų duomenų interneto MEZON paslaugas galite užsisakyti užpildę užsakymo formą mezon.lt puslapyje prie  interneto pasiūlymų arba visuose MEZON klientų aptarnavimo salonuose ir partnerių prekybos vietose. MEZON prekybos vietų sąrašą rasite čia.

Jei užsakymą užregistravote internetu, per vieną darbo dieną susisieksime Jūsų nurodytu kontaktiniu telefonu ir informuosime apie užsakymo vykdymo eigą.

Patikslinti užsakymą arba jį atšaukti galite paskambinę klientų aptarnavimo tel. 852161616 arba atvykę į artimiausią MEZON klientų aptarnavimo saloną.

KOKIA ĮRANGA REIKALINGA NORINT NAUDOTIS MEZON INTERNETU?

Norint naudotis MEZON internetu mieste Jums tereikia MEZON belaidžio ryšio įrangos ir tinkamo kompiuterio. Priklausomai nuo naudojamos įrangos MEZON internetu galite naudotis ir per išmanųjį telefoną ar planšetę.
Įdiegti MEZON modemą / ryšį galėsite greičiau nei per vieną minutę! Apie tai, kaip įdiegti MEZON modemą / ryšį, skaitykite vartotojo vadove, kuris buvo pateiktas kartu su įranga. Vartotojo vadovus ir tvarkykles kompiuteriui rasite čia.

Ryšio įranga MEZON internetui namie parenkama priklausomai nuo techninių galimybių ir įdiegimo sprendimų.

KOKIAM LAIKOTARPIUI SUTEIKIAMA GARANTIJA RYŠIO ĮRANGAI?

Garantinis aptarnavimas suteikiamas 24 mėn. laikotarpiui nuo įrangos įsigijimo dienos.

AR MANO TURIMAS ĮRENGINYS PALAIKO 4G LTE RYŠĮ? AR GALIU NAUDOTI SAVO TURIMĄ, NE MEZON, MOBILIOJO INTERNETO (LTE) MODEMĄ?

Patikrinkite savo turimo įrenginio techninę specifikaciją, ar joje yra nurodyta, kad šis įrenginys yra pritaikytas dirbti TDD-LTE Band B38 ir B40 dažnių juostoje (2300MHz~2600 MHz).

AR SIM KORTELĖ AKTYVUOTA?

Įdėkite SIM kortelę į galinį įrenginį ir stebėkite ryšio identifikatorius (turi šviesti atitinkamos indikacinės lemputės). Taip pat tai visada galite sužinoti paskambinę Klientų aptarnavimo telefonu 85 216 16 16 ar užsukę į artimiausią Klientų aptarnavimo skyrių.

KĄ DARYTI, JEI NEŽINAU AR PAMIRŠAU SAVO PIN/PUK KODĄ?

Tris kartus suvedę PIN kodo skaičius, Jūsų SIM kortelė užsiblokuos ir paprašys PUK kodo. PUK kodas tai aštuonženklis PIN kodo atblokavimo kodas. Jį galite rasti ant SIM kortelės pagrindo (jeigu jį dar turite). Taip pat, PUK kodą visada galite sužinoti paskambinę Klientų aptarnavimo telefonu 85 216 16 16 ar užsukę į artimiausią MEZON klientų aptarnavimo saloną.
SVARBU: 10 kartų iš eilės klaidingai surinkus PUK kodą, SIM kortelė visiškai užblokuojama. Jei taip nutiktų, nuvykite į artimiausią MEZON klientų aptarnavimo saloną ir įsigykite naują SIM kortelę.

Įrangos valdymo tinklalapyje Jūsų bus prašoma PIN kodo – sugalvokite jį ir suveskite tris kartus jį patvirtindami. Kortelė bus blokuojama ir Jūsų bus paprašyta suvesti PUK kodą bei dukart suvesti naują (Jūsų sugalvotą) PIN kodą. Svarbu tai, kad 10 kartų neteisingai suvedus PUK kodą, kortelę teks keisti į naują, nes jos atblokuoti nepavyks.

KĄ DARYTI PRARADUS MEZON ĮRANGĄ?

Nedelsdami skambinkite MEZON klientų aptarnavimo telefonu (8 5) 216 16 16 ir praneškite apie įrangos praradimą bei pateikite prašymą sustabdyti paslaugų teikimą artimiausiame MEZON prekybos salone. Paslaugų teikimo sustabdymo mokestis 7,24 EUR. Paslauga gali būti sustabdyta iki 180 kalendorinių dienų.
Jeigu įranga atsirado, kreipkitės į MEZON prekybos saloną ir parašykite prašymą ją įjungti arba prašymą galite atsiųsti el. paštu info@mezon.lt
Jei įranga neatsirado, MEZON prekybos salone galite įsigyti kitą už pilną kainą.
Atvykę į MEZON prekybos saloną turėkite asmens dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę arba naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

NAUDOJAMAS ĮRENGINYS PRIRIŠTAS PRIE KITO TINKLO. KAIP ATRIŠTI ĮRENGINĮ, KAD BŪTŲ GALIMA NAUDOTIS MEZON RYŠIU?

Kreipkitės į to tinklo operatorių – jis suteiks informaciją apie atrišimą.

NEVEIKIA INTERNETAS. KĄ DARYTI?

1.)Patikrinkite, ar šviečia galinio įrenginio maitinimo indikatorius. Jei ne – įjunkite.

2.)Paslaugos gali būti ribojamos dėl įsiskolinimo. Pasitikslinti galite MEZON savitarnoje (adresu savitarna.mezon.lt).

3.)Galbūt neveikia interneto tinklalapis prie kurio jungiatės, pabandykite prisijungti prie kito.

4.)Galiniai įrenginiai darosi vis sudėtingesni, todėl kartais jų programinė įranga “užstringa”. Išjunkite naudojamą ryšio įrenginį (priklausomai nuo įrangos modelio) mygtuku arba ištraukdami iš USB ar elektros lizdo. Jeigu Jūsų turimame įrenginyje yra įdėta SIM kortelė, išimkite bateriją ir SIM kortelę. Po to įstatykite kortelę ir bateriją atgal (jeigu pas Jus buvo galima jas išimti ir tai padarėte) ir įjunkite galinį įrenginį.

5.)Rekomenduojame atnaujinti naudojamo modemo vidinę programinę įrangą, vadovaujantis instrukcija bei programinę įrangą kompiuteriui/planšetei, telefonui.

6.)Jei nešviečia ryšio identifikacinė lemputė, perkelkite įrenginį į tinkamą vietą, pvz.: prie lango, kad priimtumėte geresnį signalą ir bandykite vėl.

7.)Patikrinkite ir įsitikinkite, kad esate pakankamai spartaus interneto ryšio zonoje.

KAIP ĮJUNGTI/IŠJUNGTI PIN KODO REIKALAVIMO FUNKCIJĄ? KAIP PAKEISTI PIN KODĄ?

Prisijunkite prie įrangos valdymo puslapio. Eikite į viršutinio Meniu punktą “Nustatymai” ir iš kairėje pusėje esančio Meniu rinkitės >  Sauga >PIN kodo valdymas.

Norint įjungti PIN kodo reikalavimą, reikia įrašyti PIN kodą ir paspausti Taikyti.

Kai PIN kodo tikrinimas įjungtas, PIN kodą galima pakeisti arba išjungti. Norint išjungti, reikia suvesti PIN kodą ir paspausti Taikyti.

Norint pakeisti PIN kodą, reikia įrašyti seną PIN kodą ir du kartus naują bei paspausti Taikyti

KĄ DARYTI SUGEDUS MEZON ĮRANGAI?

 Sugedus įrangai, kreipkitės į UAB “Mobiliųjų telefonų techninį centrą” (toliau – MTTC), gamintojų įgaliotą techninės priežiūros centrą, šiais kontaktais.

Jeigu Jūsų mieste nėra MTTC, įrangą atneškite į artimiausią MEZON saloną.

Sugedus MEZON interneto namie įrangai, skambinkite į MEZON Skambučių centrą telefonu (8 5) 216 16 16 ir registruokite gedimą.

KUR RASTI PRISIJUNGIMO PRIE BELAIDŽIO (WI-FI) INTERNETO SLAPTAŽODĮ?

MEZON galinės įrangos belaidžio ryšio kanalas yra apsaugotas slaptažodžiu, kurį sužinosite perskaitę lipduką, priklijuotą ant maršrutizatoriaus korpuso.

KAIP PAKEISTI NAMŲ BELAIDŽIO (WI-FI) INTERNETO SLAPTAŽODĮ IR KITUS NUSTATYMUS?

Pasikeisti slaptažodį ir atlikti kitus nustatymus galite prisijungę prie interneto laidu ir atlikę nurodytus veiksmus turimos įrangos instrukcijoje.

KĄ DARYTI, JEIGU ATSIJUNGINĖJA WIFI INTERNETO RYŠYS?

Wi-Fi ryšiui teikti naudojamas dažnio diapazonas yra padalintas į atskirus kanalus. Šių kanalų apkrovimas yra nevienodas – vieni kanalai yra labiau užimti nei kiti. Todėl tikėtina, kad pakeitus naudojamą kanalą į kitą, mažiau užimtą, jūsų naudojamo Wi-Fi ryšio kokybė pagerės.

Jeigu naudojatės YZI IMW-C920W maršrutizatoriumi, atlikite šiuos veiksmus.

Jeigu naudojatės CPE SWC 9200 Seowon maršrutizatoriumi, atlikite šiuos veiksmus.

Jeigu naudojatės 4G LTE įrenginiais MiFi E5573 arba CPE B315, atlikite šiuos veiksmus.

KAIP SUŽINOTI, KUR VEIKIA MEZON?

Sužinoti, kur veikia MEZON, galite apsilankę skiltyje “Kur veikia“. Įvedę konkretų adresą, MEZON aprėpties žemėlapyje matysite, ar MEZON ryšys veikia Jus dominančioje vietovėje. Jeigu MEZON ryšys nurodytame taške dar neveikia, žemėlapyje atsiradusioje formoje galite palikti savo el. pašto adresą ir, kai tik ryšys nurodytu adresu atsiras, apie tai Jus informuosime el. paštu.

AR MEZON GALIMA NAUDOTIS UŽSIENYJE?

Interneto MEZON paslauga užsienyje kol kas nėra teikiama.

SĄLYGOS ĮTAKOJANČIOS INTERNETO SPARTĄ

Sąlygas įtakojančias interneto spartą galite rasti čia.

– SUTARTYS

Kokias sutartis pasirašo klientai?

Interneto paslauga MEZON teikiama pagal LR Ryšių reguliavimo tarnybos direktoriaus 2005-12-23 įsakymu Nr.1V-1160 (2011-11-07 įsakymo Nr.1V-1085 redakcija) patvirtintas Elektroninių ryšių paslaugų teikimo taisykles (toliau – Taisyklės).

Sutartis yra Tipinė ir pagal Taisyklių 14 punktą teikiama LR Ryšių reguliavimo tarnybai ne vėliau kaip prieš 10 darbo dienų nuo jos įsigaliojimo ir taikymo pradžios. Taigi, ši sutartis yra suderinta su LR Ryšių reguliavimo tarnyba.

MEZON Tipinė sutartis, taikoma visiems asmenims, kurie kreipiasi į MEZON dėl jos sudarymo, neišskiriant ir nediskriminuojant nei vieno asmens. Pagal sudarymo būdą, interneto paslaugos MEZON sutartis yra sudaroma prisijungimo būdu (Civilinio kodekso 6.160 str. 2 d.), o ne derybų būdu.

AR SUTARTINIUS DOKUMENTUS PASIRAŠYTI GALI KITAS, PVZ. NE PASLAUGĄ UŽSAKĘS ASMUO ARBA NE GYVENAMOSIOS VIETOS SAVININKAS?

Sutartis pasirašyti gali bet kuris asmuo, turintis gyvenamosios vietos, kurioje bus įdiegiama paslauga, savininko įgaliojimą, patvirtintą notaro. Neturint įgaliojimo, dokumentus gali pasirašyti tik paslaugą užsakęs asmuo.

AR GALIU LAIKINAI SUSTABDYTI MEZON INTERNETO PASLAUGŲ TEIKIMĄ?

Laikinai sustabdyti MEZON interneto paslaugų teikimą galima iki 60 dienų laikotarpiui per vienerius sutarties galiojimo metus. Esant terminuotai sutarčiai, terminas automatiškai pratęsiamas laikotarpiui, kuriam buvo sustabdytas MEZON interneto paslaugų teikimas. Vienkartinis mokestis už paslaugos sustabdymą – 5,50 € (mokestis už laikiną paslaugos atjungimą bus įtrauktas į to mėnesio, kurį buvo atjungta paslauga, suteiktų paslaugų sąskaitą).

Pratęsti laikino atjungimo negalima, nes laikinai atjungti paslaugą galima tik vieną kartą per kalendorinius metus.

KUR GALIU NUTRAUKTI MEZON SUTARTĮ?

MEZON prekybos vietos, į kurias galima grąžinti MEZON įrangą, nutraukiant sutartį, žiūrėkite čia. 

AR GALIU PASIKEISTI MEZON INTERNETO PLANĄ?

Interneto MEZON paslaugų terminuotų sutarčių planų keitimai galimi tik į didesnio standartinio abonentinio mokesčio planą. Plano keitimo atveju minimalaus naudojimosi paslaugomis laikotarpis lieka tas pats. Toks keitimas yra nemokamas. Interneto MEZON paslaugos terminuotų sutarčių planų keitimai į mažesnio abonentinio mokesčio planą negalimi.

Jei keičiate interneto MEZON paslaugos neterminuotos sutarties planą į mažesnio abonentinio mokesčio neterminuotos sutarties planą, taikomas 7,82 € paslaugos keitimo mokestis, tuo tarpu sutartį pratęsus bent 12 mėnesių, keitimas yra nemokamas.

Keičiant interneto MEZON paslaugos neterminuotos sutarties planą į didesnio abonentinio mokesčio neterminuotos sutarties planą keitimas nemokamas. Pakeitus planą anksčiau turėtos/taikytos nuolaidos netaikomos.

Ką daryti, jei kyla papildomų klausimų dėl sutarties sąlygų?

Kilus klausimams su mumis galite susisiekti el. paštu info@mezon.lt arba tel. 8 5 216 16 16 (fiziniams asmenims), 8 5 244 45 55 (verslo klientams) (darbo dienomis 8.00-20.00 val., poilsio ir švenčių dienomis 10.00-16.00 val.) arba ateiti į klientų aptarnavimo saloną.

Nepavykus susitarti, prašome pateikti raštišką pretenziją. Aiškinsimės situaciją ir atsakysime kaip įmanoma greičiau. Sprendžiant sudėtingesnius atvejus galime užtrukti iki 14 dienų. Jei mūsų siūlomas taikus ginčo sprendimo būdas Jums nebus priimtinas, galite kreipti į Ryšių reguliavimo tarnybą arba į teismą. Ryšių reguliavimo tarnybos kontaktai: adresas – Mortos g. 14, Vilnius LT-03219, www.rrt.lt.

– SĄSKAITOS IR MOKĖJIMAI

KOKIAIS BŪDAIS PATEIKIAMOS SĄSKAITOS UŽ MEZON PASLAUGAS?

MEZON savitarnos svetainėje. Iki einamojo mėnesio 10 d. el. paštu siunčiamas pranešimas apie MEZON savitarnos svetainėje naujai patalpintą sąskaitą. MEZON savitarnoje galite peržiūrėti ir apmokėti sąskaitas. Sąskaita Mezon savitarnoje teikiama visiškai nemokamai.

 • Paštu. Klientams, pasirinkusiems popierines sąskaitas, yra taikomas 3 €/mėn. su PVM mėnesinis mokestis. Atsisakyti popierinių sąskaitų galite MEZON savitarnos svetainėje.

• Nuo 2021 m. gegužės 1 d. ivedamas mokestis už e. sąskaitos pateikimą elektroninėje bankininkystėje – 0,23 Eur su PVM už vieną e. sąskaitą.

• Užsisakius per UAB “Viena sąskaita”.

 SVARBU: 
• Sąskaitas prašome apmokėti iki jose nurodytos datos,
• Informacija apie sąskaitas teikiama klientų aptarnavimo telefonu ( 8 5) 216 16 16 arba el.paštu info@mezon.lt.

KAIP GALIU APMOKĖTI SĄSKAITAS UŽ MEZON PASLAUGAS?

MEZON savitarnos svetainėje. Sąskaitas galite apmokėti pasirinkę “Peržiūrėti/Mokėti”. Pasirinkite savo banką ir atlikite mokėjimą.

El. bankininkystėje. Pasirinkus “Įmokos ir mokesčiai” ir įvedus įmokos kodą 2528. Pavedimo laukelyje “Kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje” nurodykite savo mokėtojo kodą.

Mokant iš užsienio sąskaitos prašome nurodyti valiutinę Mezon sąskaitą:
 AB SEB bankas, SWIFT: CBVI LT 2X
Banko pavedimu. Pavedimo laukelyje “Kliento kodas gavėjo informacinėje sistemoje” nurodykite savo mokėtojo kodą.
AB Luminor DNB bankas LT53 4010 0424 0001 0482
AB Luminor Nordea bankas LT51 2140 0300 0210 5763
AB SEB bankas LT597044060008359466
AB Swedbankas LT53 7300 0100 7685 6858
AB Šiaulių bankas LT187180300017467900
 • Grynaisiais pinigais galite atsiskaityti:
 • Maxima prekybos centruose,
 • Loterijos “Perlas” terminaluose,
 • “Lietuvos pašto” skyriuose,
 • Bankuose.
Atsiskaitydami už paslaugas, su savimi turėkite apmokėjimo kvitą su brūkšniniu kodu.

KĄ REIKIA ŽINOTI, JEI VĖLUOJU ATSISKAITYTI UŽ MEZON PASLAUGAS?

Jei vėluojate apmokėti sąskaitą:

Neapmokėjus sąskaitos per 30 kalendorinių dienų nuo sąskaitos išrašymo dienos, el. laišku ar paprastu paštu yra siunčiamas informacinis pranešimas apie susidariusią skolą. Negavę Jūsų įmokos arba pranešimo apie mokėjimą iki nurodyto termino, apribosime paslaugų teikimą dėl įsiskolinimo.

SVARBU:
Jei vėluojate apmokėti sąskaitą, galite kreiptis dėl mokėjimo termino atidėjimo el. paštu info@mezon.lt arba klientų aptarnavimo telefonu (8 5) 216 16 16. Mokėjimas gali būti atidėtas ne ilgesniam kaip 30 kalendorinių dienų laikotarpiui nuo sąskaitos apmokėjimo termino pabaigos.

Jei sustabdytas paslaugų teikimas:

Jeigu Sutartis pasirašyta iki 2018-04-03, nesumokėjus skolos iki informaciniame pranešime nurodytos datos, paslaugų teikimas yra sustabdomas ir el.paštu ar paprastu paštu išsiunčiama priminimo pažyma.

Už priminimo pažymą/pretenziją priskaičiuojamas 1,45 € mokestis, kuris pateikiamas sąskaitoje už suteiktas paslaugas.

Apmokėjus skolą, paslaugų teikimas yra atnaujinamas (paslaugas įjungsime tą pačią dieną po Jūsų pranešimo arba banko patvirtinimo apie apmokėjimą) ir priskaičiuojamas pajungimo po skolos mokestis – 4,34 €.

Jeigu Sutartis pasirašyta nuo 2018-04-03, taikomas 6 € paslaugų teikimo atnaujinimo mokestis.

Mokesčiai pateikiamas sąskaitoje už suteiktas paslaugas. Pranešti mums apie įsiskolinimo padengimą galite el. paštu info@mezon.lt, klientų aptarnavimo telefonu (8 5) 216 16 16 arba atvykę į MEZON klientų aptarnavimo skyrių (reikės nurodyti sumokėtos sumos dydį, mokėjimo datą ir mokėjimo vietą (banko pavadinimą).

Neapmokėjus už suteiktas paslaugas per 30 kalendorinių dienų nuo paslaugų teikimo sustabdymo, MEZON paslaugų teikimo sutartis bus nutraukta vienašališkai ir priskaičiuotos netesybos už sutartinių įsipareigojimų nevykdymą.

KOKIE MOKESČIAI TAIKOMI LAIKU NEATSISKAIČIUS UŽ PASLAUGAS?

Jeigu Sutartis pasirašyta iki 2018-04-03, tada taikomas 1,45 € priminimo pažymos/pretenzijos siuntimo mokestis bei 4,34 € pajungimo po skolos mokestis. Jei nuo 2018-04-03, tokiu atveju skaičiuojamas 6 € paslaugų teikimo atnaujinimo mokestis.

KADA REIKIA MOKĖTI UŽ NAUJAI ĮDIEGTAS PASLAUGAS?

Nei sudarant sutartį MEZON prekybos salone, nei diegiant paslaugą mokėti už jas nereikia. Visi mokesčiai už įrangą bei jos įdiegimą pateikiami kitą mėnesį paštu arba savitarnoje.

– SAVITARNA

KAIP TAPTI MEZON SAVITARNOS VARTOTOJU?

Norint tapti MEZON savitarnos vartotoju pirmiausia reikia atlikti registraciją su sutartyje nurodytu prisijungimo vardu bei slaptažodžiu.Tai galite padaryti MEZON savitarnos svetainėje. Jei nežinote savo prisijungimo vardo bei slaptažodžio – kreipkitės klientų aptarnavimo telefonu (8 5) 216 16 16 arba elektroniniu paštu  info@mezon.lt.

KOKIE YRA MEZON SAVITARNOS SVETAINĖS PRIVALUMAI?

MEZON savitarnos svetainė padės Jums patogiai valdyti keletą svarbių interneto paslaugų:

• Sąskaitų tvarkymas: spausdinimas ir apmokėjimas;
• Einamojo mėnesio sąskaitos bei išnaudotų duomenų kiekio stebėjimas (tik planams su apribojimais) – labai aktuali informacija, jei norite kontroliuoti savo išlaidas;
• Paslaugų išklotinės;
• Informacija apie vykstančias akcijas ir išskirtinius pasiūlymus;
• Papildomų paslaugų užsakymas.

KĄ DARYTI, JEI PAMIRŠAU PRISIJUNGIMO PRIE SAVITARNOS DUOMENIS?

Prisijungimo prie savitarnos lange spauskite “Pamiršau slaptažodį”. Elektroniniu paštu, kuris yra nurodytas Jūsų savitarnos svetainėje, bus išsiųsta prisijungimo nuoroda, kurios pagalba galėsite pasikeisti savo pamirštą slaptažodį.

– INSTRUKCIJOS

5G INTERNETO ĮRANGA

5G įrangos naudojimo instrukcijas, tvarkykles ir technines specifikacijas rasite čia.

INTERNETO ĮRANGA

Įrangos naudojimo instrukcijas, tvarkykles ir technines specifikacijas rasite čia.

– NAUJOS KARTOS TELEVIZIJA „Go3 | Bitė“

KAIP UŽSISAKYTI „Go3 | BITĖ“ TELEVIZIJOS PASLAUGĄ?

„Go3 | BITĖ“ paslaugą lengvai galite užsisakyti puslapyje https://www.mezon.lt/televizija/ arba bet kuriame MEZON salone, taip pat susisiekę telefonu 8 5 216 16 16 ar el. paštu. info@mezon.lt

KO REIKIA NORINT NAUDOTIS „Go3 | BITĖ“ TELEVIZIJOS PASLAUGA?

Tam, kad žiūrėtumėte „Go3 | BITĖ“, jums reikės pastovaus interneto ryšio su rekomenduojamu greitesniu nei 5 Mb/s atsisiuntimo greičiu, kompiuterio, išmaniojo telefono, planšetės, išmaniojo TV ar „Android TV“ priedėlio.

KURIUOSE ĮRENGINIUOSE GALIU NAUDOTIS „Go3 | BITĖ“ TELEVIZIJA?

„Go3 | BITĖ“ televizija galima naudotis beveik visuose išmaniuosiuose įrenginiuose: „Android“ ir „iOS“ išmaniuosiuose telefonuose ir planšetėse, taip pat „Samsung“, „Android TV“, „LG“ išmaniuosiuose televizoriuose. Detalus palaikomų operacinių sistemų ir versijų sąrašas:

 • ANDROID TV APP: Android TV 9+
 • SAMSUNG SMART TV: SmartTV (2016+)
 • LG SMART TV: webOS 3 (2016+)
 • ANDROID telefonas: Android 5.0+
 • ANDROID planšetė: Android 5.0+
 • APPLE telefonas (iPhone): iOS 11+
 • APPLE planšetė (iPad): iOS 11+
 • PC CHROME naršyklė: Chrome 70+ (paskutinės 2 naujausios versijos)
 • PC MICROSOFT naršyklė: Edge 40+ (paskutinės 2 naujausios versijos)
 • PC FIREFOX naršyklė: Firefox 60+ (paskutinės 2 naujausios versijos)
 • PC SAFARI naršyklė: Safari 10+ (paskutinės 2 naujausios versijos)
 • PC OPERA naršyklė: Opera 52+ (paskutinės 2 naujausios versijos)

KAIP PARSISIŲSTI „Go3 Lietuva“ PROGRAMĖLĘ Į SAVO ĮRENGINĮ?

Telefonams ir planšetėms

 • „Android“ operacinė sistema:
  – Atsisiųskite mobiliąją programėlę „Go3 Lietuva“ iš „Google Play“.
 • „iOS“ operacinė sistema:
  – Atsisiųskite mobiliąją programėlę „Go3 Lietuva“ iš „App Store“.

Planšetės „Lenovo M10“ paleidimo ir „Go3 | BITĖ“ paslaugos aktyvacija čia.

Televizoriams

 • „Samsung“ televizorius:
  – Kaip susikurti „Samsung“ paskyrą išmaniajame „Samsung“ rasite čia.
  – Kaip parsisiųsti „Go3“ programėlę į išmanųjį „Samsung“ rasite čia.
 • „Android TV“ priedėlis:
  – Instrukciją rasite čia.
 • „LG“ ir „Android TV“ televizoriams instrukcijos pasirodys netrukus.

KĄ DARYTI KLIENTAMS TURINTIEMS SENESNIO TIPO TELEVIZORIUS, NEPALAIKANČIUS „Go3“ APLIKACIJOS?

Jei turite senesnės kartos TV, bet norite žiūrėti „Go3 | BITĖ“ turinį savo TV ekrane, jums reikės naujo išmaniojo televizoriaus arba „Android TV“ priedėlio, kurį lengvai galite įsigyti MEZON. Siekiame užtikrinti geriausią patirtį savo vartotojams, todėl „Go3 Lietuva” programėlė nebus pasiekiama televizoriuose, pagamintuose iki 2016 m.

KOKS YRA PIN KODAS, NAUDOJAMAS PASIEKTI TURINĮ, SKIRTĄ VYRESNIEMS NEI 18 METŲ?

Standartinis PIN kodas yra nurodytas jums siunčiame sėkmingos registracijos laiške jūsų nurodytu el. pašto adresu.

AR GALIMA NAUDOTIS „Go3 | BITĖ“ NE LIETUVOJE?

Taip, paslauga veikia visoje Europos Sąjungoje ir EEE šalyse. Ne Europos Sąjungoje ir EEE šalyse dalis turinio gali būti nepasiekiama dėl turinio ribojimų.

KOKIUS TIESIOGINĖS TELEVIZIJOS KANALUS GALĖSIU MATYTI?

Visų „Go3 | BITĖ“ televizijos kanalų sąrašą galite rasti čia.

 

Nelaimės atveju skambinkite skubios pagalbos bendruoju numeriu 112. Pagalbos tarnybos žinos Jūsų fiksuoto telefono įrengimo adresą. Jei naudositės mobiliuoju ryšiu – pagalbos tarnybos turės Jūsų mobilaus telefono buvimo vietos duomenis. Skambučiai mobiliuoju ryšiu 112 numeriu veikia ir be SIM kortelės.