Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Bendraukime

landingas3

Tikime, kad Jums įdomu sužinoti, kas naujo interneto ir telekomunikacijų rinkoje, kokias naujas paslaugas ar pasiūlymus parengiame klientams; mums taip pat labai svarbi Jūsų nuomonė, todėl atsižvelgiant į reikalavimus asmens duomenų apsaugos srityje, prašome patvirtinti sutikimą „MEZON“ ar kitoms „BITĖS“ grupės įmonėms susisiekti su Jumis dėl „MEZON“ ar kitų „BITĖS“ grupės įmonių teikiamų paslaugų ar įrangos.“

Su Jumis susisieksime pranešti apie paslaugų pagerinimą, papildomas nuolaidas, priminti apie besibaigiantį Jūsų įsipareigojimą ar akcijos galiojimo laikotarpį, paklausti Jūsų nuomonės, pateikti specialų pasiūlymą, atsiųsti pakvietimą ir pranešti kitas naujienas.

Todėl mums labai svarbus Jūsų sutikimas, kad ir toliau galėtume bendradarbiauti bei dalintis aktualia informacija ir naujienomis el. paštu ir telefonu.

Ar sutinkate gauti informaciją el. paštu? 

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ UŽ SUTIKIMĄ!JŪS IR TOLIAU GAUSITE INFORMACIJĄ EL. PAŠTU.JŪSŲ PAGEIDAVIMU, NUO ŠIOL NEBEGAUSITE INFORMACIJOS EL. PAŠTU.Jei ateityje nebenorėsite gauti MEZON Jums elektroniniu paštu siunčiamos informacijos, bet kuriuo metu galėsite atšaukti savo sutikimą. Paprastas atšaukimo būdas –  paspausti nuorodą gautame el. laiške.

Ar sutinkate  informaciją gauti telefonu? 

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ UŽ SUTIKIMĄ!JŪS IR TOLIAU GAUSITE INFORMACIJĄ TELEFONU.JŪSŲ PAGEIDAVIMU, NUO ŠIOL NEBEGAUSITE INFORMACIJOS TELEFONU.Jei ateityje nebenorėsite gauti skambučių iš MEZON, bet kuriuo metu galėsite atšaukti savo sutikimą, paskambinę tel. 8 (5) 216 16 16 arba atėję į saloną.

Ar sutinkate  informaciją gauti SMS? 

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ UŽ SUTIKIMĄ!JŪS IR TOLIAU GAUSITE INFORMACIJĄ SMS.JŪSŲ PAGEIDAVIMU, NUO ŠIOL NEBEGAUSITE INFORMACIJOS SMS.


Jei ateityje nebenorėsite gauti SMS iš MEZON, bet kuriuo metu galėsite atšaukti savo sutikimą, paskambinę tel. 8 (5) 216 16 16 arba atėję į saloną.

Jūsų privatumo apsauga yra savaime suprantamas dalykas mūsų bendrovėje, todėl itin rūpestingai elgiamės su mums patikėtais Jūsų asmens duomenimis. Jūsų asmens duomenis tvarkome pagal privatumo politiką, su kuria galite susipažinti www.mezon.lt/politika.

Šiuo tikslu tvarkysime asmens duomenis, įskaitant vardą, pavardę, telefono numerį, elektroninio pašto adresą. Sutikimas dėl tiesioginės rinkodaros galios 36 mėnesius arba iki sutikimo atšaukimo. Savo sutikimą galėsite lengvai valdyti ir bet kada atšaukti klientų aptarnavimo vietose, tel. nr. 8 (5) 216 16 16, arba el. laiške paspausdami el.pranešimų atsisakymo nuorodą.