fbpx
 
Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Belaidė vidaus kamera su naktiniu matymu

# Belaidė vidaus kamera su naktiniu matymu EZVIZ C6CN

 

 

Belaide vidaus

 

# HD vaizdas.  1/2.7 colių CMOS sensorius suteikia galimybę išgauti ryškesnį ir aiškesnį Full HD (1080p) raiškos vaizdą.

# WiFi ir LAN sąsajos. Kameros pajungimas per belaidį tinką, tiek per kompiuterinį laidinį tinklą.

# Apsaugos scenarijai. APP programėlė pritaikyta valdyti visą EZVIZ įrangą nuotoliniu būdu ir kurti apsaugos scenarijus tarp skirtingo tipo EZVIZ įrangos.

# Naktinis režimas. Infraraudonųjų spindulių LED padeda gauti puikią vaizdo kokybę uždarose patalpose (iki 10m.).

# Nuotolinė prieiga. App programėlę išmaniajame telefone leidžia stebėti vaizdą iš bet kurios pasaulio vietos prisijungus prie interneto.

# Rotatinė padėtis. App programėlės pagalba galite sukinėti kameros kupolą iki 340 laipsnių horizontaliai ir iki 120 laipsnių vertikaliai kampu. Yra automatinis judesio sekimas (Auto-tracking).

# Judesio, šviesos ir garso įspėjimai. Kamera automatiškai gali atsiųsti įspėjimą į išmanųjį telefoną, kai aptinkamas judėjimas arba garsas.

# Įrašų saugykla. SD kortelės lizdas palaiko iki 128GB talpos saugyklą, kuri leidžia Jums išsaugoti nuotraukas ir vaizdo įrašus.

# Konferencija. Integruotas garsiakalbis su mikrafonu, dvejų krypčių garso perdavimas suteikia galimybę bendrauti su savo šeima.

Standartinė kaina 69,60 €

Įrašykite savo kontaktus ir gaukite pasiūlymą:

Užpildydami šią formą sutinkate gauti MEZON pasiūlymus ir išsakyti nuomonę apie MEZON paslaugas. Sutikimas galios 3 mėn., jį galite atšaukti el. paštu info@mezon.lt.

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.
Detalesnės informacijos apie paslaugas ir kainas teiraukitės telefonu (8 5) 216 16 16, MEZON prekybos salonuose arba rašykite el. paštu info@mezon.lt.