Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Apsaugos sistema

belaide-sistema

Tai bevielės apsaugos sistemos komplektas, kurį labai paprasta pajungti ir naudoti išmaniosios EZVIZ programėlės pagalba. Pagrindinis modulis turi galimybę pajungti iki 32 skirtingų bevielių daviklių, o pagrindinis modulis WiFi ryšiu jungiasi prie Interneto. Apsaugos sistemą galėsite įjungti ar išjungti naudodami EZVIZ išmaniąją programėlę arba pultelį. Komplektą sudaro tradicinis judesio daviklis (PIR) nereaguojantis į gyvūnus ir daviklis tvirtinamas ant durų ar lango, suveikiantis kai pakeičia padėtį, įspėjamąjį pranešimą sistema Jums išsiųs į išmaniąją EZVIZ programėlę iš karto, kai tik bus užfiksuotas judesys.

 

 

 

apsagos sistema

#Apsaugos sistemos komplektas. Centralė, judesio daviklis, durų/langų daviklis, lokalus valdymo pultelis.

# Centralė. Galimybė pajungti iki 32 apsaugos daviklių iki 80m. atstumu. Sistema komunikuoja su davikliais savu 433Mhz dažniu, o į Cloud sistemą/Internetą jungiasi per WiFi maršrutizatorių.

#Apsaugos scenarijai. APP programėlė pritaikyta valdyti visą EZVIZ įrangą nuotoliniu būdu ir kurti apsaugos scenarijus tarp skirtingo tipo EZVIZ įrangos ir apsaugos. Sistemą automatiškai gali atsiųsti įspėjimą į išmanųjį telefoną, kai aptinkamas judėjimas arba garsas ar suveikia sukurtas scenarijus.

# Judesio daviklis. Judesio aptikimas 12x12m. plote, nereaguoja į naminius gyvūnus iki 25kg. Veikia tik su centrale. Baterijos tarnavimo laikas iki 2metų.

# Durų/langų daviklis. Sensorius indikuojantis durų/langų atidarymą. Veikia tik su centrale. Baterijos (pakraunama-integruota) tarnavimo laikas 3-6 mėnesiai.

# Valdymo pultelis. Skirtas scenarijų įjungimui/išjungimui. Pultelis turi keturis scenarijus: namų, išvykimo, miego ir tylos, tai pat pavojaus. Kiekvienas scenarijus užprogramuotas ir gali būti valdomas per APP programėlę arba fiziškai per pultelį.

Apsaugos sistemos komplektą sudaro:

1 2 4 3
EZVIZ centralė  Judesio daviklis  Durų/langų daviklis Valdymo pultelis 

Įrangos kaina:

Kaina išsimokėtinai su 24 mėn. įsipareigojimu 9,90 €/mėn.  
Įrenginio kaina mokant iš karto 237,60 €

Belaidė apsaugos sistemos įranga išsimokėtinai parduodama kartu su interneto planu „Papildoma įranga“, kurio greitaveika iki 1 Kb/s, standartinė plano kaina 0,01 Eur/mėn. SIM kortelės mokestis 0,10 Eur.

Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja tik esamiems Mezon klientams iki 2021 03 01.  Visos kainos nurodytos eurais su PVM.

Įrašykite savo kontaktus ir gaukite pasiūlymą:


Užpildydamas šią formą sutinkate, kad UAB „Mezon“ susisiektų su jumis dėl šio pasiūlymo. Taip pat, patvirtinate, kad susipažinote su privatumo politika. Sutikimas galios 3 mėn., jį galite atšaukti el. paštu info@mezon.lt.

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.
Detalesnės informacijos apie paslaugas ir kainas teiraukitės telefonu (8 5) 216 16 16, MEZON prekybos salonuose arba rašykite el. paštu info@mezon.lt.