fbpx
 
Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

TELECENTRAS IR NACIONALINĖ KREPŠINIO LYGA PASIRAŠĖ REKLAMINIO BENDRADARBIAVIMO SUTARTĮ

Paskelbta 2016-10-13

Šiandien Telecentro generalinis direktorius Remigijus Šeris  ir Nacionalinės krepšinio lygos prezidentas Remigijus Štaras šalies krepšinio sostinėje Kaune pasirašė reklaminio bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią NKL lyga iki 2017 m. balandžio 31 d. vadinsis MEZON NKL.
Sutartimi apibrėžta MEZON prekės ženklo reklama NKL rungtynių arenose, ant žaidėjų, teisėjų ir šokėjų aprangos, vaizdo transliacijose per įvairius media kanalus ir kitos MEZON sklaidos per NKL priemonės.
“Telecentras niekuomet nebuvo nutolęs nuo krepšinio. Pirmiausiai todėl, kad transliuojame televizijų ir radijo programas, kuriose krepšinio rungtynės yra vienos žiūrimiausių ar klausomiausių laidų. Taip pat todėl, kad esame telekomunikacijų partneris, kuris savo tinklais perduoda video signalą iš arenų, kuriose vyksta LKL mūšiai, į TV studiją. Momentas mūsų darbinį bendradarbiavimą pakelti į strateginį lygį Telecentrui daugiau negu tinkamas, nes šiuo metu aktyviai vystome 4 kartos LTE telekomunikacijų tinklą ir jo pagrindu diegiame išmaniąją televiziją bei kitas paslaugas gyventojams su MEZON prekės ženklu, kuris ir tampa pagrindiniu šio sezono NKL partneriu”, – po sutarties pasirašymo sakė Telecentro vadovas.
Sutarties pasirašymo ceremonijoje dalyvavo ir Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis. Po pasirašymo jis įteikė R.Šeriui simbolinę skulptūrėlę – T.Gutausko skulptūros Lietuvos krepšiniui, stovinčios prie “Siemens” arenos, kopiją.