Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

ARTĖJANT VASARAI – DAUGIAU DĖMESIO BESINAUDOJANTIEMS IŠANKSTINIO MOKĖJIMO INTERNETU

Paskelbta 2014-05-23

Šiltuoju metų laiku daugiau keliaujame, todėl poreikis naudotis mobiliuoju internetu natūraliai išauga. Į kelionę pasiimdami nešiojamąjį kompiuterį, pagalvojame ir apie interneto ryšį – kur ir kaip galėsime prisijungti? Vienas iš būdų užsitikrinti internetą kompiuteryje išvykų metu – pasinaudoti išankstinio mokėjimo paslauga.

„Dauguma mūsų klientų „Mezon“ internetu naudojasi nuolat, tačiau yra ir tokių žmonių, kuriems mobiliojo interneto kompiuteryje reikia ribotą laiką, ir jie renkasi išankstinio mokėjimo paslaugą. Šių savo klientų patogumui mes dar labiau išplėtėme sąskaitų papildymo vietų tinklą“, – sako Telecentro komercijos direktorė Vita Brizendine.
Keliaujantieji automobiliu „Mezon“ išankstinio mokėjimo sąskaitas nuo šiol gali papildyti ne tik „Orlen“, bet ir „Lukoil“ degalinėse.
Už mobilųjį “Mezon” internetą iš anksto sumokėti galima ir kitose lengvai prieinamose vietose – loterijos „Perlas“ terminaluose, Lietuvos pašto skyriuose, „Lietuvos spaudos“ kioskuose, „Vagos prekybos“ knygynuose. Mokėjimą galima atlikti ir naudojantis DNB, „Nordea“, SEB, „Swedbank“ elektroninės bankininkystės paslaugomis.
„Turime būti ten, kur būna mūsų klientai. Siekiame, kad išankstinio mokėjimo sąskaitas jie pasipildytų greitai ir patogiai“, – teigia Telecentro komercijos direktorė.
Pasirinkus išankstinio mokėjimo už internetą paslaugą nereikia mokėti mėnesinio mokesčio – papildžius sąskaitą tam tikra pasirinkta suma (10, 20, 40, 70 arba 100 Lt), ji nuskaičiuojama pagal siųstų duomenų kiekį (2 ct už 1 MB). Paslaugos pakuotę su „Mezon“ USB modemu galima įsigyti pardavimo salonuose ir partnerių pardavimo vietose (jos kaina – 199 Lt, joje bus ir 20 Lt jau papildyta sąskaita).
Internetas „Mezon“ veikia plačiausiame mobiliojo 4G ryšio tinke – jau 100-te Lietuvos miestų ir gyvenviečių, jis prieinamas visuose mūsų šalies kurortuose (tinklo aprėpties žemėlapiai skelbiami interneto svetainėjewww.mezon.lt). Mobiliojo 4G interneto „‚Mezon“ greitaveika – iki 10 Mbps.