MEZON tinklalapyje naudojami slapukai - tai mažos rinkmenos siunčiamos į lankytojų tinklo naršyklę ir saugomos kompiuterio kietajame diske. Tobulinant svetainę fiksuojami tinklapio lankomumo duomenys, kurie parodo, kaip vyksta naudojimas tinklapiu. Ištirdamas įrašytus slapukus ir pakeitęs nustatymus, lankytojas visada gali atšaukti sutikimą naudoti slapukus.
Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Nešiojamas internetas

neribotų gigabaitų fiesta

Internetas su nešiojamu WiFi modemu (4G LTE)

  •  Stilingas ir patogus modemas, kuris telpa kišenėje.
  •  Prijungsite iki 10 WiFi įrenginių.
  •  Baterija veikia iki 6 val.
  •  Nemokamas pristatymas į namus.
Greitaveika Iki 12 Mb/s Iki 20 Mb/s Iki 30 Mb/s
Duomenys Neribojami Neribojami Neribojami
Papildomos paslaugos

Galimybė užsakyti statinį IP adresą nemokamai.

Kaina su 24 mėn. terminuota sutartimi interneto planui su nešiojamu modemu 6,9 €/mėn.
15,9 €/mėn.
9,9 €/mėn.
18,9 €/mėn.
19,9 €/mėn. 
32,9 €/mėn.

Nurodytos kainos ir nuolaidos galioja pasirašius  interneto paslaugų teikimo sutartį su 24 mėn. sutarties terminu pasirenkant vieną iš trijų planų:  6,9 €/mėn. (greitaveika iki 12 Mb/s),  9,9 €/mėn. (greitaveika iki 20 Mb/s),  19,9 €/mėn. (greitaveika iki 30 Mb/s). SIM kortelės mokestis 1 €. Paslaugos aktyvavimo mokesčiui taikoma 100% nuolaida. Nešiojamo modemo nuomos kaina  (2 €/mėn.) įskaičiuota į interneto plano kainą. Pasibaigus 24 mėn. laikotarpiui, standartinė plano kaina su greitaveika iki 12 Mb/s – 15,9 €/mėn., iki 20 Mb/s – 18,9 €/mėn., iki 30 Mb/s – 32,9 €/mėn. Nešiojamo WiFi modemo standartinė kaina be interneto plano 69,6 €.

Pasiūlymas galioja iki 2018 06 15. Visos kainos nurodytos eurais su PVM.

Įrašykite savo kontaktus ir gaukite pasiūlymą:

Sutinku gauti informaciją apie MEZON naujienas bei pasiūlymus šioje registracijoje nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu.

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.
Detalesnės informacijos apie išmaniosios telefonijos paslaugą ir kainas teiraukitės telefonu (8 5) 216 16 16, MEZON prekybos salonuose arba rašykite el. paštu info@mezon.lt.