MEZON tinklalapyje naudojami slapukai - tai mažos rinkmenos siunčiamos į lankytojų tinklo naršyklę ir saugomos kompiuterio kietajame diske. Tobulinant svetainę fiksuojami tinklapio lankomumo duomenys, kurie parodo, kaip vyksta naudojimas tinklapiu. Ištirdamas įrašytus slapukus ir pakeitęs nustatymus, lankytojas visada gali atšaukti sutikimą naudoti slapukus.
Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

SUSIMAŽINK SĄSKAITĄ

susimazink

Sutinku gauti informaciją apie MEZON naujienas bei pasiūlymus šioje registracijoje nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu.

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.
Už kiekvieną rekomenduotą draugą suteikiama 100 % nuolaida vieno mėnesio sąskaitai. Kuo daugiau draugų rekomenduojama, tuo ilgesniam laikotarpiui suteikiama nuolaida. Draugui suteikiama 100 % nuolaida aktyvavimo mokesčiui. Rekomendacija laikoma sėkminga, kai ja pasinaudojęs draugas pasirašo interneto paslaugų sutartį ir naudojasi internetu ne mažiau kaip 30 dienų. Akcija galioja iki 2018 12 31  su visais interneto planais privatiems ir verslo  klientams.