MEZON tinklalapyje naudojami slapukai - tai mažos rinkmenos siunčiamos į lankytojų tinklo naršyklę ir saugomos kompiuterio kietajame diske. Tobulinant svetainę fiksuojami tinklapio lankomumo duomenys, kurie parodo, kaip vyksta naudojimas tinklapiu. Ištirdamas įrašytus slapukus ir pakeitęs nustatymus, lankytojas visada gali atšaukti sutikimą naudoti slapukus.
Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Išmanioji stebėjimo kamera 1 €.

Kamera_

Užsisakykite namų internetą iki 25 Mb/s, su 24 mėn. terminuota sutartimi, ir pasiimkite išmaniąją stebėjimo kamerą TIK UŽ 1 €!

Namų internetas su WiFi modemu (4G LTE)

  •  Užteks viskam – prijungsite iki 16 WiFi įrenginių.
  •  Pažangus WiFi trukdžių pašalinimo algoritmas.
  •  Nemokamas pristatymas į namus.
modemas
Greitaveika Iki 25 Mb/s
Duomenys Neribojami
Išmaniųjų namų įranga Išmanioji stebėjimo kamera 1 €
Papildomos paslaugos
  • 3 mėn. nemokamai išmanioji TV su 24 mėn. įsipareigojimu.
Kaina su 24 mėn. terminuota sutartimi interneto planui su namų modemu 12,90 €/mėn.  
19,9 €/mėn. 
-35%

Išmanioji TV 3 mėn. nemokamai galioja pasirašius išmaniosios TV paslaugų teikimo sutartį su 24 mėn. įsipareigojimu. TV imtuvo nuoma įskaičiuota į interneto plano kainą. Pasibaigus 3 mėn. laikotarpiui, standartinė Optimalaus išmaniosios TV paketo kaina – 12,9 €/mėn.
Nurodytos kainos galioja pasirašius namų interneto paslaugų teikimo sutartį su 24 mėn. įsipareigojimu. Užsisakius planą su greitaveika iki 25 MB/s už 12,90 €/mėn., stebėjimo kameros kaina – 1 €. Su vienu planu suteikiamas vienas vienetas išmaniųjų namų įrangos. SIM kortelės kaina – 1 €. Paslaugos aktyvavimo mokesčiui (8,9 €) taikoma 100% nuolaida. Namų modemo nuomos kaina įskaičiuota į interneto plano kainą. Pasibaigus 24 mėn. laikotarpiui, standartinė plano kaina su greitaveika iki 25 Mb/s – 19,9 €/mėn. Namų modemo WiFi standartinė kaina be interneto plano 93,6 €. Išmaniosios stebėjimo kameros standartinė kaina be interneto plano – 89 €. Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja iki 2017 11 30.

 300x420_3

 

IŠMANIOJI STEBĖJIMO KAMERA

# Tiesioginė transliacija.  Iš bet kurios pasaulio vietos per programėlę išmaniajame telefone galėsite stebėti savo namus.

# Patogus kameros valdymas.  Sukinėkite kamerą 360 laipsnių, tiesiai iš savo mobiliojo telefono.

# Įspėjimai mobiliajame telefone.  Reaguoja į judesį ir garsą – automatiškai gali atsiųsti el. laišką ar įspėjimą į išmanųjį telefoną.

# Naktinis režimas.  Infraraudonųjų spindulių LED jutiklis netgi naktį rodys puikios kokybės vaizdą uždarose patalpose.

# Abipusis garso perdavimas.  Girdėsite garsus Jūsų namuose ir galėsite kalbėti į išmanųjį telefoną, o garsas sklis per kameros garsiakalbį.

# Įrašų saugojimas.  Kamera įrašus saugo SD kortelėje, kai užfiksuoja judesį arba garsą. Taip pat įrašą galėsite nuotoliniu būdu išsaugoti savo mobiliajame telefone arba planšetėje.

Kameros kaina be interneto plano – 89 €.

Prekių kiekis ribotas. Pasiūlymas galioja iki 2017 11 30. Visos kainos nurdytos eurais su PVM.

Įrašykite savo kontaktus ir gaukite pasiūlymą:

Sutinku gauti informaciją apie MEZON naujienas bei pasiūlymus šioje registracijoje nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu.

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.
Detalesnės informacijos apie paslaugas ir kainas teiraukitės telefonu (8 5) 216 16 16, MEZON prekybos salonuose arba rašykite el. paštu info@mezon.lt.