MEZON tinklalapyje naudojami slapukai - tai mažos rinkmenos siunčiamos į lankytojų tinklo naršyklę ir saugomos kompiuterio kietajame diske. Tobulinant svetainę fiksuojami tinklapio lankomumo duomenys, kurie parodo, kaip vyksta naudojimas tinklapiu. Ištirdamas įrašytus slapukus ir pakeitęs nustatymus, lankytojas visada gali atšaukti sutikimą naudoti slapukus.
Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Wi-Fi prieigos nuoma

WiFi_priegos_nuoma_schema

Belaidį tinklą interneto MEZON pagrindu galima įdiegti visuose Lietuvos didmiesčiuose ir daugelyje kitų miestų ar miestelių – visur, kur veikia MEZON internetas (jeigu interneto ryšys Jums reikalingas ten, kur neveikia joks internetas, rinkitės paslaugą “Kilnojamoji interneto zona”. Įrangą, reikalingą tinklui įrengti, galite įdiegti patys arba tai gali padaryti mūsų specialistai.

Paslaugos naudos.
Ekonomiška – steigiant laikinas darbo vietas yra daug paprasčiau ir pigiau diegti belaides komunikacijos priemones, nei kurti laidinio ryšio infrastruktūrą;
Paprastai ir greitai diegiama – diegiant belaidį tinklą MEZON interneto pagrindu nereikia atlikti sudėtingų įrangos montavimo, demontavimo darbų, gręžti sienose skylių ir pan. Belaidžio tinklo MEZON interneto pagrindu įdiegimas trunka vos kelias minutes, todėl net ir skubiai perkėlus darbus ar renginį į kitą vietą ar tiesiog persikrausčius į kitą biurą, Jūsų darbuotojai bei svečiai galės nedelsdami pradėti naudotis internetu;
Universali – norint naudotis internetu ar bendrais tinklo ištekliais belaidžio tinklo ribose, galutiniam vartotojui nereikalinga jokia papildoma ryšio ar programinė įranga. Paslauga galės naudotis visi vartotojai, turintys kompiuterius, išmaniuosius telefonus (angl. Smartphone) ar asmeninius nešiojamuosius įrenginius (angl. Personal Digital Assistants, sutrumpintai – PDA) su belaidžio tinklo (Wi-Fi) jungtimi;
Suteikia papildomų galimybių – MEZON interneto ryšys pasižymi didele greitaveika: priėmimo sparta – iki 10 Mb/s, siuntimo – iki 3 Mb/s. Tai suteikia galimybę nevaržomai naudotis balso ir vaizdo telefonijos, multimedijos paslaugomis, vykdyti tiesiogines vaizdo transliacijas internetu (į interneto tinklalapį ar vietoje sumontuotus monitorius);
Tai nevaržoma laisvė – Jūsų nevaržys nei laidai, nei perduodamo duomenų kiekio apribojimai, dažni kitų interneto tiekėjų paslaugoms.

Papildomos paslaugos.
Jums pageidaujant kartu su paslauga “MEZON Wi-Fi prieigos nuoma” gali būti teikiamos šios papildomos paslaugos:
#   telefono ryšys;
#   telekonferencijos paslauga, vaizdo konferencija;
#   statinis IP adresas;
#   vaizdo filmavimas, transliacija į internetą.

Įrašykite savo kontaktus ir gaukite pasiūlymą:

Sutinku gauti informaciją apie MEZON naujienas bei pasiūlymus šioje registracijoje nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu.

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.
Detalesnės informacijos apie paslaugas teiraukitės telefonu (8 5) 216 16 16, MEZON prekybos salonuose arba rašykite el. paštu info@mezon.lt.