MEZON tinklalapyje naudojami slapukai - tai mažos rinkmenos siunčiamos į lankytojų tinklo naršyklę ir saugomos kompiuterio kietajame diske. Tobulinant svetainę fiksuojami tinklapio lankomumo duomenys, kurie parodo, kaip vyksta naudojimas tinklapiu. Ištirdamas įrašytus slapukus ir pakeitęs nustatymus, lankytojas visada gali atšaukti sutikimą naudoti slapukus.
Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Vaizdo ir garso transliacijų perdavimas internetu

Vaizdo_t Jau ne tik televizijos ir radijo transliuotojai, bet ir kiekviena įmonė ir net kiekvienas privatus asmuo gali perduoti bet kokį vaizdo ir garso turinį savo žiūrovams ir klausytojams

Transliacijos internetu gali būti perduodamos tiesiogiai (realiu laiku) arba jas atkuriant pagal poreikį – tuomet Jūsų žiūrovai ar klausytojai jas galės peržiūrėti ir/arba perklausyti kiekvienam asmeniškai patogiu metu. Galima rengti netgi ir mobiliąsias vaizdo ir/arba garso transliacijas.

Įrašykite savo kontaktus ir gaukite pasiūlymą:

Sutinku gauti informaciją apie MEZON naujienas bei pasiūlymus šioje registracijoje nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu.

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.
Detalesnės informacijos apie paslaugas teiraukitės telefonu (8 5) 216 16 16, MEZON prekybos salonuose arba rašykite el. paštu info@mezon.lt.