MEZON tinklalapyje naudojami slapukai - tai mažos rinkmenos siunčiamos į lankytojų tinklo naršyklę ir saugomos kompiuterio kietajame diske. Tobulinant svetainę fiksuojami tinklapio lankomumo duomenys, kurie parodo, kaip vyksta naudojimas tinklapiu. Ištirdamas įrašytus slapukus ir pakeitęs nustatymus, lankytojas visada gali atšaukti sutikimą naudoti slapukus.
Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Išplėstiniai telefono ryšio sprendimai

burbuliukai

Išplėstiniai telefono ryšio sprendimai – tai galimybė turėti vieną ar kelis įprastinius fiksuoto telefono numerius, kuriais jūsų įmonė būtų pasiekiama, ir daug telefono numerių/linijų kiekvienam darbuotojui, suteikiant jiems trumpuosius numerius. Skambučiai trumpaisiais numeriais nieko nekainuos. Šiam sprendimui reikalingą techninę ar programinę įrangą parinksime pagal jūsų įmonės poreikius. 

PBX priežiūra
Jūsų poreikius labiausiai tenkinanti PBX įranga Jums bus nupirkta, pristatyta, perduoda, įdiegta bei prijungta prie tinklo. Taip pat galėsite naudotis nuolatinėmis PBX sistemų priežiūros ir plėtros paslaugomis.
js
PBX sujungimo paslaugos
Jūsų įmonės PBX sujungiama su viešuoju pasauliniu komutuotu telefono ryšio tinklu, t.y., Jūs gaunate įėjimą/išėjimą skambučiams į/iš išorę(-ės). Naudojami IP duomenų perdavimo tinklai. Paslauga gali būti teikiama su įvairaus tipo sąsajomis: VoIP, ISDN, analoginėmis.
Norint naudotis paslauga reikia:
#   turėti arba užsisakyti IP duomenų perdavimo tinklą, interneto prieigą;
#   turėti arba įsigyti PBX;
#   turėti telefonus;
#   tam tikrais atvejais reikalingi suderintuvai.
js
Virtuali žinybinė telefono stotelė (Hosted PBX)
Tai alternatyva tradicinei žinybinei telefono ryšio stotelei. Viskas ką gali įprasta, gali ir virtuali PBX: trumpieji numeriai, nemokami pokalbiai įmonės viduje, skambučių peradresavimas ir pan. Naudotis šia paslauga naudinga, nes nereikia didelių investicijų įrangai įsigyti bei nuolatinės įrangos priežiūros.
Norint naudotis paslauga reikia:
#   užsisakyti paslaugą;
#   turėti arba užsisakyti IP duomenų perdavimo tinklą, interneto prieigą;
#   turėti šakotuvus, tinklą, kuriuo bus paskirstomas duomenų srautas galutiniams vartotojams;
#   turėti SIP tipo telefonus.

Įrašykite savo kontaktus ir gaukite pasiūlymą:

Sutinku gauti informaciją apie MEZON naujienas bei pasiūlymus šioje registracijoje nurodytu telefono numeriu arba elektroniniu paštu.

NETEISINGAI AR NEPILNAI UŽPILDYTIREGISTRACIJOS LAUKELIAIAČIŪ, JŪSŲ REGISTRACIJA SĖKMINGA.Artimiausiu metu su Jumis susisieksime.
Detalesnės informacijos apie paslaugas teiraukitės telefonu (8 5) 216 16 16, MEZON prekybos salonuose arba rašykite el. paštu info@mezon.lt.