MEZON tinklalapyje naudojami slapukai - tai mažos rinkmenos siunčiamos į lankytojų tinklo naršyklę ir saugomos kompiuterio kietajame diske. Tobulinant svetainę fiksuojami tinklapio lankomumo duomenys, kurie parodo, kaip vyksta naudojimas tinklapiu. Ištirdamas įrašytus slapukus ir pakeitęs nustatymus, lankytojas visada gali atšaukti sutikimą naudoti slapukus.
Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Išankstinio mokėjimo interneto papildymas

Mieli klientai,

Nuo 2017 m. rugsėjo 25 d. NEGALIMA PAPILDYTI išankstinio mokėjimo interneto paslaugos. Turintiems neišnaudotą sąskaitos likutį išankstinio mokėjimo internetas veiks kol bus išnaudotas sąskaitos likutis arba sueis 3 mėn. nuo paskutinės sąskaitos papildymo dienos.

Norint toliau naudotis MEZON interneto paslaugomis, nelaukite dienos kai internetas neveiks. Kreipkitės į artimiausią MEZON saloną ir pasikeiskite įrangą į naują vos už 22,8 Eur. ir naudokitės MEZON internetu visus metus neribotai ir nenutrūkstamai. Įrangos kaina įskaičiuota! Pasiūlymas galioja su 2 metų įsipareigojimu. Turimą išankstinio mokėjimo paslaugos sąskaitos likutį bus galima panaudoti mokėjimui už naują MEZON planą.

Pasinaudoję šiuo pasiūlymu gausite:

# Stilingą ir patogų nešiojamą 4G LTE modemą, kuris telpa kišenėje;

# internetu galėsite naudotis nuolat ir be papildymų ir apribojimų - neskaičiuosime suvartojamų duomenų kiekio;

# Internetą turėsite visus su savimi mieste (važiuojant automobiliu, troleibusu, sportuojant, sėdint kavinėje ir t.t.);

# Prie interneto galėsite prisijunti iki 10 įrenginių vienu metu (kompiuterį, telefoną ir kt.)

 

Galite pasirinkite ir bet kurį kitą Jums geriausią interneto planą. Daugiau pasiūlymų ieškokite http://www.mezon.lt/mobilus-internetas/ .