MEZON tinklalapyje naudojami slapukai - tai mažos rinkmenos siunčiamos į lankytojų tinklo naršyklę ir saugomos kompiuterio kietajame diske. Tobulinant svetainę fiksuojami tinklapio lankomumo duomenys, kurie parodo, kaip vyksta naudojimas tinklapiu. Ištirdamas įrašytus slapukus ir pakeitęs nustatymus, lankytojas visada gali atšaukti sutikimą naudoti slapukus.
Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

Interneto greičio matuoklė

Pasinaudokite vienu populiariausių interneto greičio matavimo įrankių ir sužinokite, kokios spartos interneto ryšiu naudojatės.

Atlikus interneto greičio matuoklės testą, Jums bus pateikta informacija apie Jūsų interneto ryšio priėmimo (angl. download) ir siuntimo (angl. upload) greitaveiką, t.y. žinosite, kaip greitai galite parsisiųsti duomenis į savo kompiuterį arba juos išsiųsti.

Interneto greičio matuoklės testo rezultatai yra orientacinio pobūdžio, kadangi interneto sparta priklauso nuo daugelio veiksnių: Jūsų kompiuterio apkrovos, atstumo tarp kompiuterio ir tarnybinės stoties (serverio), iš kurios norite parsisiųsti arba perduoti duomenis, ir pan.