SKAITYTI PLAČIAU


MEZON savitarnos svetainė – tai itin patogus įrankis valdyti interneto paslaugas.


Prisijunkite ir įsitikinkite patys

 • Sąskaitų tvarkymas: spausdinimas ir apmokėjimas
 • Einamoji mėnesio sąskaitos bei išnaudotų duomenų kiekio stebėjimas (tik planams su apribojimais) – labai aktuali informacija, jei norite kontroliuoti savo išlaidas
 • Paslaugų išklotinės
 • Informacija apie vykstančias akcijas ir išskirtinius pasiūlymus
 • Papildomų paslaugų užsakymas


Kiti MEZON savitarnos privalumai

 • Nemokamas sąskaitų už suteiktas paslaugas pateikimas (popierinių sąskaitų siuntimas paštu kainuoja 0,87 €)
 • Galimybė pasikeisti sutartyje nurodytą elektroninio pašto adresą, telefono numerį, prisijungimo vardą


Pradėti naudotis MEZON savitarna ypač paprasta! Jums tereikia:

 1. Interneto naršyklėje surinkti adresą https://savitarna.mezon.lt/login/
 2. Prisijungimo lange suvesti pirminius prisijungimus (mokėtojo kodą ir sutarties numerį), kurie įrašyti sutarties specialiųjų sąlygų antrame lape;
 3. Būsite nukreipti į registracijos formą, kurioje galėsite pasikeisti slaptažodį ir reikės įvesti el. pašto adresą
 4. Galėsite prisijungti prie sistemos su savo prisijungimo duomenimis (vartotojo vardu bei slaptažodžiu)


Detalią prisijungimo prie MEZON savitarnos sistemos instrukciją rasite čia.


Su MEZON savitarna – daugiau galimybių. Junkitės jau dabar!

SKAITYTI PLAČIAU

Užsisakius svetainės talpinimo paslaugą, suteiksime Jums valdymo skydą, kuriame galėsite administruoti turimų domenų DNS įrašus, svetaines, duomenų bazes, el. paštus ir visų jų prisijungimo duomenis. Priklausomai nuo svetainių talpinimo plano, suteiktą talpą galite paskirstyti pagal savo poreikius svetainėms, duomenų bazėms, el. paštui ar failų talpinimui per FTP. Taip pat galėsite kurti atsargines kopijas, panaudodami turimą laisvą vietą serveryje.

Domeno vardo ir serverio palaikymo kaštai yra minimalūs, lyginant su reklamos kaštais kitose informacinėse priemonėse.

Paslaugos privalumai
 • Sutaupysite lėšas reklamai
 • Turėsite unikalų Jūsų veiklos svetainės vardą internete
 • Pagerinsite Jūsų įmonės įvaizdį rinkoje
 • Uždirbsite iš reklamos
 • Galėsite kurti ir nevaržomai naudotis el. pašto dėžutėmis
 • Užtikrinsime Jums apsaugą nuo virusų ir brukalo
Paslaugos parametrai
 • PHP palaikymas
 • MySQL
 • Zend Optimizer
 • Prieiga per FTP
 • Webmail el. paštas (http://webmail.erdves.lt )/ POP3 / IMAP / SMTP
 • Detali tinklalapio lankomumo statistika
 • Rezervinės kopijos kiekvieną dieną
 • Galimybė atstatyti mėnesio senumo duomenis (svetainė ir duomenų bazė)
 • Serverio būklės stebėjimas visą parą
Didėjant informacijos poreikiui, interneto vardo (domeno) registracija bei svetainės palaikymas tampa ne prabanga, o būtinybe. Todėl, norint deramai reprezentuoti savo įmonės vardą ar prekių grupę, tikslinga įregistruoti domeną. Taip savo įmonei užtikrinsite profesionalesnį įvaizdį rinkoje, suteiksite naudingos ir svarbios informacijos interneto vartotojams.

Užregistruoti savo įmonės arba prekių vardą Lietuvos DNS serveriuose galite pasirinkę interneto vardo (domeno) registravimo paslaugą. Jūsų interneto svetainė turės nuolatinį unikalų ir nekeičiamą interneto adresą, kuris bus pasiekiamas visiems interneto vartotojams (pvz. www.imonespavadinimas.lt).

Ar Jūsų norimas interneto svetainės vardas yra galimas, galite patikrinti šiuo adresu http://whois.domaintools.com/. Interneto vardo (domeno) registravimo paslauga teikiama tik Telecentro klientams, besinaudojantiems ar užsakantiems svetainės talpinimo paslaugą.

Kodėl verta užsisakyti šią paslaugą?
 • Interneto vardo (domeno) registracija bei svetainės palaikymas yra kiekvienos įmonės būtinybė. Todėl reprezentuojant savo įmonės vardą ar prekių grupę tikslinga įregistruoti nuosavą domeną. 
 • Tinkamai pasirinkę domeno vardą, savo įmonei užtikrinsite profesionalesnį įvaizdį rinkoje, suteiksite naudingos ir svarbios informacijos interneto vartotojams.
 • Domeno vardo ir serverio palaikymo kaštai yra minimalūs, lyginant su reklamos kaštais kitose informacinėse priemonėse.
Kelių lygių domenai
Adresų sritys kuriamos pagal hierarchinę schemą: pirmojo (aukščiausia), antrojo (subsritis, angl. subdomen), trečiojo lygio ir t.t. Adresų srities simbolinis pavadinimas sudaromas nuo žemiausiojo iki aukščiausiojo lygio, skiriant juos taškais, pvz.: parduotuve.mezon.lt (kur „lt“ – pirmojo, „mezon“ – antrojo, „parduotuve“ – trečiojo lygio adresų sritis).

Internetinio vardo (domeno) registravimo paslaugos specifikacija
Naujų domenų registravimas atliekamas per Telecentrą. Registruojant naują domeną būtina nurodyti įmonės pavadinimą (juridiniams klientams), vardą, pavardę, adresą, miestą, telefoną, el. paštą.

Interneto vardo (domeno) registravimo paslauga teikiama tik Telecentro klientams, besinaudojantiems ar užsakantiems svetainės talpinimo (hostingo) paslaugą.

Svetainių talpinimo (hostingo) palaikymo paslaugos specifikacija 
Norint naudotis svetainių talpinimo paslauga, būtina įsigyti bent vieną domeno vardą arba panaudoti jau turimą. Domeno vardas reikalingas registruojant naują vartotoją prie svetainių talpinimo valdymo skydo.

Svetainės talpinimo (hostingo) ir interneto vardo (domeno) registravimo paslaugos apima adresų srities palaikymą, užtikrinant nepertraukiamą jos veikimą ir slaptažodžių prie valdymo skydo paslaugos gavėjui suteikimą bei pakeitimą.

Paslaugos neapima:
 • Paslaugų gavėjo informacijos ir duomenų perkėlimo, tvarkymo, interneto svetainės struktūros ar dizaino sukūrimo, pakeitimo ir bet kokių kitų su adresų srityje talpinamų duomenų turiniu susijusių paslaugų.
 • Trečio lygio adresų srities keitimo paslaugos teikimo metu. Klientas turi galimybę tai administruoti per valdymo skydą.
 • Paslaugų gavėjo adresų srityje talpinamos informacijos ir duomenų apsaugos nuo jų praradimo, pakeitimo ar trečiųjų šalių poveikio.
 • Paslaugų gavėjo adresų srityje talpinamos informacijos ir duomenų atsarginių kopijų darymo ir atstatymo. Klientas pats turi galimybę valdyti atsarginių kopijų kūrimą su įrankiu, esančiu valdymo panelėje. Atsarginių kopijų užimama disko vieta įskaičiuojama į visą kliento turimą talpą.

Svetainės talpinimo planai bei įkainiai

PlanasA (Mini)B (Eko)C (Universal)D (PRO)
Disko vieta1 GB2 GB5 GB10 GB
Duomenų srautasneribojamasneribojamas neribojamas neribojamas
El. pašto dėžutės, vnt.5neribojamaneribojamaneribojama
Duomenų bazės, vnt.1neribojamas neribojamas neribojamas
Multi - domain hostingas-+++
FTP prisijungimų skaičius1neribojamas neribojamas neribojamas
Rezervinės kopijos++++
Nemokamos programos (Joomla, Drupal, Wordpress, Gallery ir kt.)++++
Web statistika ir jos valdymas++++
SPAM filtravimas++++
Apsauga nuo virusų++++
Mėnesinis mokestis, Lt su PVM1,75 €
3,50 €
5,26 €
7,01 €

Papildomos paslaugos
Papildomo disko vieta100 MB – 0,35 €/mėn.
Reversas1,75 € vienkartinis mokestis
Papildomi IT specialisto darbai35,04 €/val.
Kainos pateiktos su PVM.

Nuolaidos Telecentro klientams
 • MEZON klientams, pasirašantiems terminuotą sutartį su interneto mieste arba interneto namie planais, A planas 12 mėn. laikotarpiui suteikiamas nemokamai.

Užsiregistruok ir gausi specialius pasiūlymus


Vardas, Pavardė

Miestas

Telefonas

El. paštas

Užsiregistravę patvirtinate, kad duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų saugomi ir tvarkomi elektroniniu būdu AB Lietuvos radijo ir televizijos centras sukurtoje duomenų bazėje. Tokie asmens duomenys yra naudojami tik AB Lietuvos radijo ir televizijos centras ir neplatinami jokioms trečiosioms šalims.