Kauno Akropolio salono vieta 2017-01-11


Informuojame, kad pasikeitė MEZON salono vieta Kauno Akropolyje (K.Mindaugo pr.49). Šiuo metu salonas yra Gedimino alėjoje I-005. Prekybos centro planą rasite čia.

Klaipėdoje uždaromas MEZON klientų aptarnavimo centras. 2016-12-20


Atkreipiame dėmesį, kad nuo š.m. gruodžio 24-tos dienos  uždaromas Klaipėdos MEZON klientų aptarnavimo centras adresu S.Šimkaus g.12/H.Manto g.9.

Atidaromas naujas MEZON salonas Klaipėdoje 2016-11-30


Informuojame, kad nuo gruodžio 2 d. Klaipėdoje atidarome naują #MEZON saloną  PC BIG 2 adresu Taikos pr.141, Klaipėda.

Vilniuje uždaromas MEZON klientų aptarnavimo centras, esantis PC OZAS 2016-10-31


Atkreipiame dėmesį, kad nuo š.m. lapkričio 4-tos dienos  uždaromas Vilniaus MEZON klientų aptarnavimo centras adresu Ozo g. 18.

Susitinkame Litexpo parodoje “Išmani Lietuva”! 2016-10-31


2016 m. lapkričio 4-5 d. susitinkame Litexpo parodoje “Išmani Lietuva”!

Taip, taip MEZON į parodą žengia su griausmu ir puikiomis išmaniomis naujienomis! Džiaugiamės galėdami pristatyti vienintelį Lietuvoje prabangaus dizaino išmanųjį telefoną ZTE V7 LITE, kuris itin plonas, ryškiu HD ekranu, su pirštų antspaudų jutikliu ir kitomis funkcijomis. Parodos metu galėsite išbandyti stilingą išmaniąją apyrankę,kurios pagalba matysite laiką, nueitus žingsnius, kalorijas, apyrankės ekranas praneš apie paliktą telefoną, gautas žinutes, skambučius, valdysite muziką ir kt. tiesiai nuo savo riešo! Ir su dar didesniu griausmu sakome, kad laukia trečia, didžiulė išmanioji MEZON naujiena – MEZON IŠMANIOJI TELEVIZIJA! Kirba noras viską išbandyti? Užsukite į parodą ir išbandykite išmaniasias naujienas kartu su mumis!
Mezon stendą rasite: salė nr.5 (vieta salėje 5.B04)


Telecentras vienas pirmųjų Europoje pasiūlė vartotojams išmaniąją televiziją per LTE tinklą 2016-10-14


Šiandien AB Lietuvos radijos ir televizijos centras (toliau – Telecentras) gyventojams ir verslui pradeda teikti išmaniosios internetinės televizijos (IPTV – Internet Protocol Television) paslaugą „MEZON+TV“. Ji bus transliuojama per šiuo metu Telecentro plėtojamą ketvirtosios kartos LTE duomenų perdavimo tinklą.


Paslauga „MEZON+TV“ savo funkcionalumu yra analogiška tiems Lietuvos operatorių sprendimams, kurie išmaniosios IPTV vaizdą pateikia į vadinamuosius „didelius“ arba „namų“  ekranus. Ji suteiks vartotojui galimybę TV programas žiūrėti realiu laiku, jas valdyti (sustabdyti, atsukti vaizdą atgal, jį prasukti), taip pat peržiūrėti anksčiau transliuotų programų vaizdo įrašus, susipažinti su TV programa ekrane, žiūrėti vaizdo įrašus youtube.com ir pasižymės kitomis klasikinėmis IPTV savybėmis.

„Esame vienas pirmųjų Europos telekomunikacijų operatorių, kurie išmaniosios televizijos paslaugą, reikalaujančią didelės greitaveikos ir tinklo pralaidumo, masiniam vartotojui teiks ne laidiniais tinklais. Iki šiol Europoje buvo žinomi tik pavieniai bandymai tai daryti“, – teigia Telecentro generalinis direktorius Remigijus Šeris. „Šis eksperimento elementas automatiškai diktuoja laipsnišką paslaugos įvedimo į rinką taktiką turinio apimties ir rinkos aprėpties prasme. Kita vertus, yra numatyti plėtros etapai, ir mes judėsim sparčiai.“

„MEZON+TV“ startuoja su 12 žiūrimiausių lietuviškų kanalų paketu ir pirmiausia bus siūloma 20 000 esamų MEZON klientų, interneto ryšį gaunančių per Telecentro 4G LTE tinklą, taip pat miestų priemiesčių ir mažesnių gyvenviečių gyventojams, kurie dėl laidinių ir bevielių tinklų stokos šiuo metu neturi galimybės žiūrėti išmaniąją televiziją.

Šiuo metu Telecentro spartusis 4G LTE tinklas aprėpia 155 Lietuvos miestus ir miestelius, kuriuose gyvena 80 proc. Lietuvos gyventojų. Tinkle veikia 500 bazinių stočių ir yra įdiegta ekskliuzyvinė duomenų perdavimo kokybės valdymo sistema, leidžianti užtikrinti aukštą MEZON+TV paslaugos pateikiamumą.

Telecentras ir Nacionalinė krepšinio lyga pasirašė reklaminio bendradarbiavimo sutartį 2016-10-13


Šiandien Telecentro generalinis direktorius Remigijus Šeris  ir Nacionalinės krepšinio lygos prezidentas Remigijus Štaras šalies krepšinio sostinėje Kaune pasirašė reklaminio bendradarbiavimo sutartį, pagal kurią NKL lyga iki 2017 m. balandžio 31 d. vadinsis MEZON NKL.


Sutartimi apibrėžta MEZON prekės ženklo reklama NKL rungtynių arenose, ant žaidėjų, teisėjų ir šokėjų aprangos, vaizdo transliacijose per įvairius media kanalus ir kitos MEZON sklaidos per NKL priemonės.
„Telecentras niekuomet nebuvo nutolęs nuo krepšinio. Pirmiausiai todėl, kad transliuojame televizijų ir radijo programas, kuriose krepšinio rungtynės yra vienos žiūrimiausių ar klausomiausių laidų. Taip pat todėl, kad esame telekomunikacijų partneris, kuris savo tinklais perduoda video signalą iš arenų, kuriose vyksta LKL mūšiai, į TV studiją. Momentas mūsų darbinį bendradarbiavimą pakelti į strateginį lygį Telecentrui daugiau negu tinkamas, nes šiuo metu aktyviai vystome 4 kartos LTE telekomunikacijų tinklą ir jo pagrindu diegiame išmaniąją televiziją bei kitas paslaugas gyventojams su MEZON prekės ženklu, kuris ir tampa pagrindiniu šio sezono NKL partneriu”, – po sutarties pasirašymo sakė Telecentro vadovas.

Sutarties pasirašymo ceremonijoje dalyvavo ir Lietuvos krepšinio federacijos prezidentas Arvydas Sabonis. Po pasirašymo jis įteikė R.Šeriui simbolinę skulptūrėlę – T.Gutausko skulptūros Lietuvos krepšiniui, stovinčios prie „Siemens“ arenos, kopiją.Plėtodamas LTE tinklą "Telecentras" peržengė 100/400/15000 ribą 2016-08-18


Lietuvos valstybės valdoma AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (toliau - "Telecentras") sparčiai plečia naujos kartos duomenų perdavimo tinklą, veikiantį 4G LTE technologijos pagrindu.


Per 8 plėtros mėnesius įmonė spartaus interneto tinklu aprėpė 100 Lietuvos miestų ir miestelių. Šalies didmiesčiuose, kurortuose, apskričių, rajonų centruose ir gyvenvietėse jau įrengta 400 bazinių stočių, o rugpjūčio 17 dieną 11.58 val. "Telecentro" informacinėje sistemoje buvo užregistruotas 15000-asis klientas, besinaudojantis 4G LTE MEZON ryšiu.

Šiuo metu "Telecentro" 4G LTE tinklas aprėpia šalies vietoves, kuriose gyvena 70 procentų Lietuvos gyventojų. 

"LTE tinkle vartotojams galime pasiūlyti interneto planus iki 30 Mbps ir matome, kad jie tai vertina labai palankiai. Naujasis tinklas mums taip pat teikia galimybę jau artimiausiu metu klientams pradėti teikti tokias modernias telekomunikacines paslaugas, kaip išmanioji televizija internetu", - teigia "Telecentro" vadovas Remigijus Šeris.

 "Telecentras" planuoja iki 2016 metų pabaigos sparčiuoju LTE tinklu padengti 150 Lietuvos miestų ir gyvenviečių. Iš viso metų pabaigoje šiame tinkle turėtų veikti 600, o bendrai įmonės operuojamuose 4G duomenų perdavimo tinkluose – per 1000 bazinių stočių.

Tauragėje uždarytas MEZON klientų aptarnavimo centras 2016-07-29


Atkreipiame dėmesį, kad nuo š.m. liepos 29-tos dienos yra uždarytas Tauragės MEZON klientų aptarnavimo centras adresu Vasario 16-osios g.4.

Diegiamas išskirtinis 4G LTE interneto tinklas Lietuvoje 2016-06-02


AB Lietuvos radijo ir televizijos centras (toliau – Telecentras) kartu su technologiniu partneriu Kinijos mobilaus ryšio infrastruktūros gamintoja „Huawei Technologies“, praeitais metais sėkmingai pradėjęs MEZON 4G interneto tinklo modernizaciją, toliau sparčiai plečia tinklą ir šiais metais įdiegs ne mažiau nei 450 naujos kartos 4G LTE mobiliojo ryšio bazinių stočių. Planuojama, kad 2016 m. pabaigoje MEZON 4G interneto tinklą iš viso sudarys 1100 bazinių bazinių stočių, kurios užtikrins kokybišką interneto ryšį Lietuvos miestuose ir miesteliuose.


„Kad užtikrintume augančius klientų poreikius, turime naudoti technologijas, garantuojančias itin aukštos kokybės duomenų perdavimo paslaugas. Tinklo modernizacija ir pažangiausių technologijų, tokių kaip LTE, diegimas leidžia būti konkurencingu rinkoje ir išlaikyti aukštą paslaugų kokybės lygį savo esamiems bei naujiems klientams. Mūsų tinklo išskirtinumas – didelė tinklo talpa, kuri leidžia užtikrinti neribotus duomenis piko ir ne piko metu, dienomis ir savaitgaliais pagal kliento pasirinktą greitaveiką“, - teigia Romas Bunevičius, Telecentro Technologijų departamento direktorius. 

Pasak Technologijų departamento direktoriaus, diegiamas naujos kartos 4G LTE „Huawei“ mobiliojo ryšio tinklas užtikrina efektyvų ir kokybišką interneto paslaugos teikimą. „Naujos kartos „Huawei“ mobiliojo ryšio bazinės stotys leidžia efektyviai išnaudoti turimus radijo dažnius ir patenkinti kasdien didėjantį vartotojų poreikį mobiliojo interneto spartai bei duomenų kiekiui. Bendrovės turimas ištisinis 80 MHz dažnių juostos plotis leidžia vienam klientui suteikti interneto greitaveiką iki 100 Mbps, o pritaikius radijo signalų agregavimo funkciją – 200 Mbps. Bet ir tai nėra riba. Šiuo metu Telecentro inžinieriai kartu su „Huawei“ specialistais testuoja naujus sprendimus, kurie artimiausiu metu leis pasiekti 400 Mbps, o kitais metais – ir 1 Gbps greitaveikas,“ – teigia R. Bunevičius.

Anot R. Bunevičiaus, bendrovės tikslas nėra pasiekti didžiausią greitį, o užtikrinti neriboto interneto paslaugą klientams. „MEZON interneto planai atspindi mūsų klientų poreikius – be jokių užslėptų ar papildomų sąlygų gauti neribotą, apibrėžtos greitaveikos mobilaus interneto paslaugą. Išvardinti interneto greičiai iliustruoja tinklo potencialą, o mūsų tikslas yra užtikrinti klientų pasirinktų planų įgyvendinimą. Kaip matome, mūsų pasirinkta strategija pasiteisino: klientams teigiamai įvertinus paslaugos kokybės šuolį bei patogius neribotų duomenų planus, duomenų suvartojimas 4G LTE tinkle išaugo 2,5 karto, o vidutinio kliento per mėnesį persiunčiamų duomenų kiekis viršija 100 GB,“ - pažymi Telecentro Technologijų departamento direktorius R. Bunevičius.

Naujienos 1 - 10 iš 91
« | ‹ | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | » | Visi

Užsiregistruok ir gausi specialius pasiūlymus


Vardas, Pavardė

Miestas

Telefonas

El. paštas

Užsiregistravę patvirtinate, kad duomenis pateikėte savo noru ir sutinkate, kad pateikti duomenys būtų saugomi ir tvarkomi elektroniniu būdu AB Lietuvos radijo ir televizijos centras sukurtoje duomenų bazėje. Tokie asmens duomenys yra naudojami tik AB Lietuvos radijo ir televizijos centras ir neplatinami jokioms trečiosioms šalims.