Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

INTERNETAS 1000 KM LENKTYNIŲ STARTUI PARUOŠTAS

Paskelbta 2013-07-09

Tradicinės 1000 km lenktynės sutraukia ne tik didžiausią sportininkų bei komandas aptarnaujančių mechanikų būrį, bet ir daugiausia žiniasklaidos atstovų, nušviečiančių šį renginį. Suprantama, kad tokio lygio renginyje būtinas patikimas interneto ryšys – jį šiemet užtikrins lietuviška IT ir telekomunikacijų bendrovė Telecentras.
Lenktynių organizatorių ir darbuotojų, lenktynininkų ir žurnalistų reikmėms bus skirtas 100 Mb/s interneto srautas, bus sukurta Wi-Fi ryšio prieiga.
“Renginio sėkmę lemia daug atskirų, iš pirmo žvilgsnio net nereikšmingų dalykų, tačiau dėl ryšio mes esame visiškai ramūs”, – sako 1000 km lenktynių organizatorius, “Promo events” direktorius Darius Jonušis.
Jo teigimu, patikimas interneto ryšys būtinas organizacinei komunikacijai, operatyviam rezultatų paskelbimui ir ne tik tekstinės, bet ir vaizdinės informacijos viešinimui realiu laiku.
Tie, kas negalės atvykti Palangą liepos 10-13 dienomis, išsamiausiai apie lenktynes galės viską sužinoti interneto portale, kur bus galima stebėti tiesioginę vaizdo transliaciją, rezultatus ir rasti naujausią informaciją iš trasos.
Be interneto, Telecentras užtikrins ir tiesioginės 1000 km lenktynių TV transliacijos signalų siuntimą į LNK televizijos studiją. Šią paslaugą bendrovė teikdavo ir ankstesniais metais Palangoje vykusių lenktynių metu.
“Darbas įvairiuose renginiuose – mūsų kasdieninė duona. Esame išsiugdę aukštos kvalifikacijos specialistų, įvykdome net ir labai sudėtingus užsakymus”, – teigia Telecentro komercijos direktorius Egidijus Ropė.
Įvaldžiusi pažangiausias radijo ir televizijos bei interneto technologijas, mūsų valstybės valdoma bendrovė teikia ne tik įprastas radijo ir televizijos siuntimo ar duomenų perdavimo, bet ir modernias integruotąsias paslaugas.
Prieš ketverius metus Telecentras pirmasis Lietuvoje pasiūlė tiesioginių vaizdo ir garso transliacijų perdavimo mobiliuoju 4G internetu paslaugą.