Registruokitės ir pirmieji sužinokite apie MEZON naujienas ir neriboto interneto pasiūlymus.

TELECENTRO TELEFONIJOS ABONENTAMS 19100 NUMERIS PRIEINAMAS NEMOKAMAI

Paskelbta 2013-07-03

Primename, kad Telecentro telefonijos paslaugomis besinaudojantys asmenys trumpuoju informacijos numeriu 19100 gali skambinti nemokamai. Kiekvieną dieną nuo 8.00 val. iki 20.00 val. šiuo numeriu teikiama informacija apie Telecentro paslaugas, akcijas, mokėjimus, vykdomos konsultacijos.

Lietuvos mobiliojo telefono ryšio abonentams skambučiai į trumpąjį numerį 19100 kainuoja 49 ct/min.

Atkreipiame dėmesį, kad paskambinus trumpuoju numeriu 19100 galima įrašyti ir balso pranešimą. Pasirinkus šį būdą, reikėtų trumpai apibūdinti situaciją ir pateikti klausimą, taip pat nurodyti savo kontaktinį telefono numerį arba elektroninio pašto adresą. Išklausę pranešimo tekstą Telecentro vadybininkai operatyviai su jumis susisieks ir suteiks visą būtiną informaciją, inicijuos būtinus pagalbos veiksmus.

Be įprastų telefono ryšio paslaugų fiksuotoje vietoje, Telecentras teikia virtualaus telefono, virtualaus fakso, telefono ryšio stotelių, telekonferencijų ir kitas pažangių technologijų ryšio paslaugas.

Telecentras skaičiuoja dešimtmečių patirtį radijo ir televizijos siuntimo srityje, daugiau nei 10 metų gyventojams ir verslui teikia interneto paslaugas.